Keresés

Hirdetés

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • szponzor

    senior tag

    válasz palesz53 #5403 üzenetére

    Ez a baj, hogy ezekben a boltokban bolti garancia van (gondolok itt az XXL GSM-re, ujgsm.hu-ra, Nextel-re). Emiatt félek onnan rendelni Galaxy Nexus-t, viszont 120-140-et nekem nem ér meg ez a telefon és fehéret szeretnék, amire sehol sem fogok találni gyári garanciát.

    Hogy mivel jobb egy 4 magos telefon? Én kb. egy-másfél évre veszek telefont és akkor nem biztos, hogy ez elég lesz. Nem vitatom, jó hardver van benne, de 120-at nem ér, mint ahogy pl. Sony Xperia S sem.
    Abban igazad van, hogy ez a telefon nagyon jó szoftveres támogatottságot élvez, ezért is akarok a Nexus vonalon maradni.

    Azt írtátok, hogy OMAP 4470-nel jön majd elvileg a felújított GN. Az új GPU-t és magasabb órajelet jelent, de gondolom, hogy akkor annak az ára lesz kb. 160 szerintem. Az meg szintén sok nekem egy telefonért és itt nem csak a Galaxy Nexus-ra gondolok, hanem hogy egy telefonért sem adnék 160-at.

    szerk.: Play-en 350$, ha jól emlékszem. OK, hogy itt soha nem lesz annyi, de ez 75E Ft. Ha egy az egyben váltom euróra, akkor 98E Ft-ra jön ki, annyit még kiadnék egy hivatalos garis Nexus-ért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák