Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtm800

    senior tag

    válasz BDave #3528 üzenetére

    Senki nem nézi le sztem a másikat. Kinek a pap kinek a papné. Én jómagam csak a technika kedvéért nézem meg h mi pluszt ad egy másik rom kernel stb. Ha ésszel határokon belül használja az emberfia semmi gond nem lesz belőle.Persze némi utánolvasást kíván a rom+ kernel stb házasítgatások. A google okosan, keretek közé szorítva kínálja egy egy aktuális rom preferálását és mint jó gazda figyelgeti melyik csapat mit próbál kihozni az aktuális rendszeréből amit aztán mint ahogy eddig is volt és ezután is lesz helyet kap majd a következő hivatalos frissitésben.Minden fejlesztést , legyen szó bármiről is telekommunikációban , elektronikában a lelkes "amatőrök" húzóereje visz tovább , amit aztán a megfelelő anyagi háttérrel és mérnöki tudással fejlesztenek véglegesre. Kár lenne ezt kihagyni egy olyan óriásnak is mint a google.Az amatőr felhasználók visszajelzései, fejlesztései,integrálásai pedig dollármilliárdokat érnek.
    Szal lényeg h használja úgy mindenki ahogy szereti. Én elcsábulok de semmi bajom nem volt soha a gyári rendszerrel sem, főként pedig a felhasználókkal nincs bajom. Ezért jó ez a fórum , mindenki leírja mi jó neki , lehet véleményeket megosztani. Legyen még sok-sok ilyen típusú és tulajdonságú mobil mindannyiunk legnagyobb megelégedésére :)

Új hozzászólás Aktív témák