Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ba.G

    aktív tag

    válasz DarknessHope #1084 üzenetére

    Hardverben némileg gyengébb, ezért nemigen szokták S5-nek nevezni, valamiért az S4 Zoom után szerényebbre vették: K Zoom, Samsung kóddal SM-C115. No de a lényeg:

    Ha tudod, vásárlás előtt próbáld ki, hogy mennyire jól fókuszál a széleken, pontosabban nem is a fókusszal lehet a probléma, hanem az objektív felbontásával. Ha visszaolvasol, Hito vesézte ki a problémát, ezért több példányt is kipróbált, mutatkozik szórás ebben készülékenként, bár megnyugtató, a szélein is tűéles képű példány nem lesz - ha a tippem igaz.

    A zoom és a vaku meghibásodása egyébként nem jellemző a topik tapasztalatai alapján, inkább bizonyos programok bolondítják meg. (Viber, "zseblámpa" alkalmazások - mert ugye a xenon vaku folyamatos világításra sajnos nem alkalmas.) Mondják, hogy talán az S4-nél kevésbé, de az objektív/képérzékelő porosodása itt is gond lehet idővel.

    Elméletileg a garancia prémium szintű, elég gyors és rugalmas a javítás/csere (szintén a topik tapasztalataiból leszűrve), ha meg olyan helyen veszed, 2 év gar. jár rá. (Regisztráció után.) Egyáltalán: van még új valahol?

    Nekem egyébként kedvező tapasztalataim vannak a K zoommal (akkuidő, hardver, tkp. a fotó is), igaz, nem vagyok egy hard user. Néhány (nekem) furcsa dolgot szokni kell: LED "lámpa" és LED értesítés hiánya, Samsung középső gomb, fotózni nem lehet diszkréten :) , a fogása fotózásnál nem túl jó az S4-eshez képest - gondolom -, egy csuklómadzag nem árt, ilyesmi, egyébként elégedett vagyok vele.

    Apropó, a topikhoz: nem hallani az áprilisra ígért sw-frissítésről?

    [ Szerkesztve ]

  • kojo02

    tag

    válasz DarknessHope #1086 üzenetére

    A plusz 1 év garanciát neked kell aktiválni a samsung oldalán...

    https://my.samsung.hu/termekregisztracio

    már mint remélem itt de a telefon dobozában kellet hogy legyen eröll egy kis lap...

Új hozzászólás Aktív témák