Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz T0mcs #2836 üzenetére

    Hát én tegnap előtt este feltöltöttem ma reggelig 2% ment le készenlétiben mert ugye este egy két órára kikapcsoltam aztán éjszaka meg ugye csak készenléti,el mentünk debrecenbe találtam egy fotózható témát aztán fényképező be magasabb fényerő de csak pár percig akkor ugye egyből ugrott egy kis százalék,meg pár csörgés kis névjegyzék böngészés szerkesztés,ja meg ha megyek kocsiban van beépített kihangosító arra rá csatlakozok bluetoothal még az sem igazán zabálta és most járok 82% nál de gondolom ha neteznék meg ilyenek akkor megint csak megindulna mindenfelé lefelé.De mintha azt vettem volna észre ,hogy 9ö% ige lassanként fogyogat aztán gyorsabban meg olyan 50% környékén is 40% környékéig picit lassabban fogy az aksi de lehet csak én képzelem be :)
    Ln a legolcsóbb helyen szállítással együtt gyári aksit olyan 4000Ft körül találtam ha nem lenne szállítási díj talán 3100Ft lenne.De mikor utána olvastam a j5 2017 nek rögtön jobb a jk5 2016 :) Ott aksicseréhez bontani kell a kijelzőt meg még vagy 16 csavart kicsavarni+szét feszegetni a házat,az AS sorozatnál legalább cxsak a hátlap ragasztott egyszerűbb azt lefeszegetni mint kijelzőt bontani sértetlenül,hogy aksihoz jusson az ember,itt meg csak lepattintom a hátlapot kiveszem beteszem az aksit :)

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz T0mcs #2836 üzenetére

    Nekem most amúgy ezt írja

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák