Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    vlevi (#90): Szívesen, remélem, jó volt valamire :K

    dokee78 (#92): Itt még nem tartok, ha túlvagyok rajta, leírom a tapasztalatokat.

    zaba (#91): Az SG Mini volt nálam először. Az volt vele a bajom, hogy tényleg nagyon pixeles a kép. Ha valaki nem szokott meg egy komolyabb kijelzőt, akkor teljesen jó lehet, de nálam nem ez a helyzet. Egyébként nagyon jó kis telefon, semmi bajom nem volt vele, de a kijelzővel nem tudtam kibékülni. Nekem formára ő tetszett a legjobban, mert nem az a szokásos hasáb, az én szememben van benne valami egyedi. A második az X8 volt, a SG Miniért cseréltem, egy az egyben. A kijelzőjük között ég és föld a különbség, az X8-on már nem tudod megszámolgatni a pixeleket, szép, homogén a kép. Kicsit lassabb, mint a SG Mini, és az üzemideje is kevesebb valamivel. Nekem a szebb kijelző miatt jobban tetszett, mint a SG Mini. Az X8-ra vannak mindenféle főzött romok, 2.2 sőt 2.3 is, de én nem kísérleteznék velük, egyik sem tökéletes. A Gio még csak tegnap született, róla túl sok mindent nem tudok írni, majd holnap vagy holnapután. Egyelőre annyi, hogy a kijelzője szép, 2.2 van rajta, és ezzel már fölényesen el is húzott a riválisok feje felett. Ha jól viselkedik, még az is lehet, hogy előléptetem főtelefonná :DDD

    Ha egy kicsit is hasonlítasz rám mentalitásban telefontéren (márpedig igen, különben azt sem tudnád, hogy ez az oldal létezik), akkor ne alkudj meg, inkább várj még egy kicsit, és vedd meg a Giot. Igaz, hogy valamivel többe kerül, de annyival jobb is. Annak semmi értelme, hogy azt csináld, amit én: megveszem, mert biztos nem olyan vészes a kijelző. De igen, na jó, akkor adjuk el, ez így nem szép. Következő versenyző jó áron volt, de valahogy hiányzik a 2.2. Ez főleg akkor hiányozhat, ha azt szoktad meg (én igen), amúgy nem igazán lényeg, csak az App2SD miatt. Aztán eljő a Gio, aki szép is, jó is :K

    Elnézést a hosszú féloff miatt, azért nem tettem off-ba, mert hátha még mást is érdekel egy erősen szubjektív vélemény ezeknek a ketyeréknek az összehasonlításáról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák