Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    válasz juuzer #257 üzenetére

    Nekem volt Mi Band 5-öm, a Logout-on írtam is róla. A Galaxy Fit 2-ről is.

    A tej élet, erő, egészség.

  • Bucinudli91

    csendes újonc

    válasz juuzer #257 üzenetére

    Nekem van egy HB5 és a Fit2. Egyenlőre még nem tudom eldönteni melyik maradjon.

    Ha lehetne a kettőt összegyúrnám.

    A fit2 alvásfigyelése nekem is elég fura, a HB5 ebbe jobbnak tűnik. Bár amikor egymás mellett voltak akkor azt sem éreztem jónak, de lehet azért mert nem a megfelelő helyen volt a csuklómon. A fit2 viselése nekem kényelmesebb kicsit, főleg este veszem észre a különbséget. Tetszik, ahogy a fit2 kommunikál a samsung telefonommal (health, ne zavarj mód, naptár). Szebb a kijelzője. Van gyors válszlehetőség az üzenetekre. A vízbevitel is tetszik. Az alvásnaplózás nem a legjobb. Ha felébredek és nem alszok vissza hamar, akkor kettébontja az alvást, a HB5 ezt nem csinálta egyszerűen beírta, hogy mondjuk 15 percet ébren voltam. Csak akkor csinált ilyet, ha mondjuk 1 órán keresztül forgolódtam. Illetve a fit2 nálam is van, hogy mondjuk még visszaalszom egy órát reggel, azt már nem számolja valamiért, így kimarad ez a rész alvásból. HB5-nél be lehet állítani az éjszakai módnak időt, ezt a fit2 nem tudja, az alváson alapuló auto. mód nekem nem jött be eddig, inkább kézzel állítom. A HB5-nél az ébresztésnél van olyan lehetőség, hogy figyelje az alvásod és ez alapján jobb időpontban ébresszen fel, monduk 10-20-30 percel előbb (beállítás kérdése), ez szerintem ötletes. A huawei appban lehet a grafikonokon mozogni, a samsung health ezt nem tudja. A lépést még tesztelem, egy nap kb. 2000 lépés különbség volt, ez azért sok. Most újra felveszem a kettőt és nézek pár napot. A fit2 jó, hogy nézi az aktivitást automán. Volt egy sétám (én indítottam), nagyjából egyforma értékekkel. A véroxigén nem tudom mennyire pontos, a telefonom is tudja, nem mindig mérik ugyanazt. A samsungnál több edzéslehetőség van az appban, a hiaweinél csak futást láttam. Az érintés nekem egyiknél sem okoz problémát.

    Szóval még nem döntöttem el melyik legyen. Igazából az alvásfigyelés zavar a legjobban a fit2 esetében.

Új hozzászólás Aktív témák