Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Greg Vinous

    tag

    Sziasztok!

    Egy kis rövid beszámoló, nem rég váltottam Buds-ról, Buds+-ra.
    Alapvetően a Buds Live-ot vártam, de amikor megtudtam, hogy nem in-ear kialakítású, akkor döntöttem úgy, hogy a + lesz.
    Én már az alap Buds-ot is nagyon szerettem, ajándékba kaptam S10 mellé.
    Az elején szkeptikus voltam, hogy mennyire kell ez nekem, aztán pár hét alatt beleszerettem. Rengeteget használom, bringa, túra, otthon házi munka mellett is.
    Zenei minőség nekem közepes volt, hívásoknál én remekül hallom a másik felet, ők viszont túl sokat hallanak a környezetemből, hogyha van zaj körülöttem.
    Kapcsolat a telefonnal hibátlan, sose volt semmi bug.
    Aztán most pár hete van meg a Buds+ és tényleg mindenben fejlődött, amit írtak a tesztek, cikkek.
    Zenei minőség már közel eléri a gyárilag csomagolt vezetékes AKG fülest. (amitől biztosan vannak jobb fülesek zenére, de nekem az a vezetékes AKG bőven elég)
    Hívásnál is rengeteg fejlődött az én hangom minősége, kevesebb zaj jut be a környezetből.
    És az üzemidő az valami parádés lett. Remélem ez a Buds+ is legalább addig jó társam lesz, mint a sima Buds volt, ami 1,5 évig hiba nélkül szolgált.

    Egy kérdés merült fel bennem, tavasszal lehet váltanék Samsungról, Sony, vagy vlmi más androidos telóra.
    Van tapasztalatotok, hogy nem Samu rendszerrel hogyan működik együtt a Buds+?
    Főleg a Weareble app nyújtotta extra dolgok érdekelnek, mint touch pad testreszabás, környezeti hangok állítása, de nyilván az is érdekel, hogy milyen a kapcsolat, stabil, szakadozik, ilyesmi?
    Van tapasztalatotok?

Új hozzászólás Aktív témák