Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdom

    tag

    válasz oszi666 #2 üzenetére

    hmm. Én nem tom, mióta jelent a "BŐVEN" "éppen"-t... Nem baj, forgassatok ki minden egyes szót a cikkben... :W

    Sorry asszem hülyeséget írtam. Mit javítottatok, Bog?

    A cikkről: Legendd! A hangvételed nagyon ugrándozik az atom formálistól a tök lazáig. Lőj be magadnak egy stabil, közvetlen stílust, és oké lesz. "Az idő meg a tapasztalat!", ahogy mondani szokták. A többi pedig, ahogy előttem is írták: "olyan mobilarénás."

    A telóról:
    Én személy szerint nem tartom rossz ötletnek, de sok értelmet sem látok ebben a projektor-integrálásban, de ha ezt valahol tényleg kihasználják... Legyen... Én személy szerint, ha olyan szinten lennék anyagilag, mint azok, akik így tartják prezentációikat, inkább vennék egy hdmi-vel rendelkező csúcsmodellt meg egy normális minőségű hordozható kivetítőt, és meg van oldva. Itt a valódi célközönség, az ágyban filmezős, tv-t bekapcsolni lusta emberkék lesznek, akik vagy megunják ezt kb 2 hónap után, vagy átszoknak erre. SZVSZ.

    Grata Legendd, csak így tovább! :K

    [ Szerkesztve ]

    "Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák