Keresés

Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digger

    senior tag

    Sziasztok!
    Ma, illetve már tegnap vettünk nejemmel két ACE-t. Az enyémre gond nélkül sikerült a névjegyeket feltolni, mert nekem Nokia E51-em van. Kimentettem a névjegyeket az sd kártyára, összefűztem, szinkronizáltam. Minden OK!

    A nejem telcsije Nokia N6230, vagy mi. Ezen nincs olyan menüpont, amivel kártyára tudnám menteni a névjegyeket! Ráadásul, sajnos nincs kábelem a PC-hez kötéshez!
    A névjegyeit Excelben rögzítettem. Próbálnák vcf állományt létrehozni, de nem akar összejönni! Illetve a felszinkronizálás után nem megfelelő a formátum.
    Az Outlook-ot utálom mint a ...! Nem gondoltam volna, hogy az Android belakásához is szükség lehet rá! Hogy nem lehet megoldani valami egyszerűbb névjegy szinkront?!

    Ráadásul a nejem eddig Dominós volt. Most előfizetésre vettük a készülékeket, ami miatt új SIM kártyát kapott, úgyhogy már nem is tudja használni a régit!
    Gyors segítség kéne, mert leveszi a fejem! :) :)

  • Digger

    senior tag

    válasz Laci4 #8455 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    Vegyesen vannak a névjegyek a SIM-ben és a telefon memóriában. Kb. 130 névjegy, amit ha BT-n akarok átnyomni, megint eszméletlen munka lenne, mert ha jól tudom, csak egyesével lehet! Ráadásul azon a telón, amit korábban én használtam, rengeteg olyan is van, ami tulajdonképpen az én kapcsolatom. Szóval nekem az lenne az óriási segítség, ha a már Excel-ben rögzített adatokat tudnám valahogy, akár az Outlookba Exportálni! Láttam én a neten, hogy elvileg hogyan megy a dolog, de nem akar sikerülni! A neveket átveszi, de a számokat nem jó helyre teszi.

    Az Excelben egyenlőre a számokat a + nélkül vittem be. Nem tudtam, hogy esetleg idézőjelben vagy ' jelek között lenne e célszerű úgy bevinni, hogy aztán a vCard állományba jól tegye le.

    Valaki esetleg tudna úgy segíteni, hogy privibe elküldeném az Excel táblát és visszaküldené a vCard-ot?

  • Digger

    senior tag

    Az otthoni kis hálózatom alapja egy Asus RT-N16 router, rajta egy 650 gigás HDD-vel, Tomato FW.-vel. Erre gyűlnek a torrentek ide backupolnak a laposok és Sambával is megosztja a tárterületet a helyi hálón levő Windowsos gépeknek.
    Van arra lehetőség, hogy ezt a Samba megosztást elérjem az Androidról?
    A Tomato tud NFS kiszolgálót is produkálni. Esetleg ez alkalmasabb?

Új hozzászólás Aktív témák