Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz jenei92 #13147 üzenetére

    Nem néztem milyen árakon vannak iponban, de ha nem ragaszkodsz az Iponhoz, akkor őt ajánlanám figyelmedbe.
    Én is tőle vettem még anno a 16Gigásat, és azóta is pöpecűl működik! (2011-07-06)

    Am: eben a mostanában "like-olt" ICS2 -ben minden működik rendesen?
    Wif-i, BT SOD?
    Fényképező, GPS,BT, FM rádió ?

    Mert sajna nem sikerűl életre keltenem a marketem,lassan érik a rom csere...
    Eddig a holland KS9? ha jól emlékszem, volt a kiszemelt, de erről nagyon sokat olvasok mostanság..
    Jobb mint a holland stock?
    Akkuhasználata pl? :U

    Munkas
    Nem tudom konkrétan mire gondolsz..
    A sticket akarod rákötni a telefonra?
    Mert szerintem az nem fog menni...

    alternatívák:
    - sticket notira, és ha noti tud wi-fin-n megosztást, akkor megosztod, és ace-el rácsatlakozol.
    - vannak manapság már 3G routerek, megosztók.. konkrétan erre vannak (amit az előző hsz-ben írtam)
    - kiveszed a kártyát a stickből, berakod a telefonba.. és megy a net.. de nem tudnak hívni.
    - vagy mint ahogy én is csináltam: ha nincs rá hűség időd, felmondod, megrendeled a kártyádra (telefonodban lévőre) a netet, és örülsz (már ha van olyan csomag a szolgáltatódnál telefonra is, ami neked kell). Ez esetben a mobilodon is bármikor tudsz netezni, és ha kell egyéb eszközre is át tudod küldeni.
    1: a telefonod USB kábelen rádugod arra amihez eddig használtad a sticket (noti, asztali) telcsin bekapcsolod az USB netmegosztást, és már küldi is az netet USB-n.
    2: Vagy akár wi-fin is megoldható, mert wi-fi megosztást is tud a telefon.. (csak ez esetben érdemes a töltőre lógatni, mert le fogja zabálni az akksit..)
    Egy hátránya van, hogy ha hívnak az idő alatt nincs neted...

    [ Szerkesztve ]

  • hardkris

    csendes tag

    válasz jenei92 #13147 üzenetére

    Hát ha már kiválasztottad h 16Gb-osat akarsz, és már abban is biztos vagy h ipon-nál fogod megrendelni akkor nem sok maradt hátra.
    Válaszd ki az általad megfelelőnek, megbízhatónak tartott márkát,
    majd ami még szerintem nagyon fontos h milyen osztályút veszel:
    Class (2) 4-6-vagy 10eset
    minél nagyobb osztályút veszel annál gyorsabb lesz az írási és a másolási sebessége.
    Persze minél gyorsabb annál drágább! :DD
    én manapság már ajánlanám a class6osat
    de persze a döntés a tiéd, nem hiszem h egyébként meg az a pár másodpercen (vagy esetleg percen) múlna is valami! :))

    ha még nem vagy biztos az iponban és nem áll tőled távol az ebay akkor íme néhány ajánlat az olcsóbbak közül:
    class6

    elvileg class 10, ráadásul Samsung!

Új hozzászólás Aktív témák