Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz porse #8659 üzenetére

    Pedig ott van!
    Igaz, van némi megkötés rá! ;)

    Headset mizéria: nem kell ide kereső..úgy saccolom, ha kb. 10 lapot visszaolvas akinek van ideje, már bele is trafál. (nemrég volt szó róla).

    Egyébként meg ha jól emlékszem amiket a galaxy tab-hoz árúlnak, már azok is felcserélt bekötésűek!

    szumo:
    Aha.. már látom mit műveltél! :U :C
    Grat! Bár ahogy látom, ennek kicsit másabb a bekötése, de megoldottad!
    Viszont! "ellophatom" az írásod? No nem lopás, hanem szerző, hely megjelöléssel bebiggyeszteném pont a fentiek miatt a "cikkembe".

    hmm.. mit is írtatok még.. sok kérdés volt, de sokra ment is a válasz.. :)

    microSD kari. Nekem is az egyik ph-s linkelt noname 16Gigás van, tökéletesen teszi a dolgát..
    GPS: szerintem teljesen használható, változó az "éledési" ideje. Mondjuk volt,hogy megszívatott, mert gyorsan kellett volna, és természetesen pont akkor kellett neki vagy 3-4 perc mire összeszedte magát.. (net eléréssel!)
    Igaz, belvárosban házak között voltam. Amúgy meg tényleg átlag 1 percen belül "megvagyok"..
    Fényképezője: Tűrhető. Lehet vele nagyon jó képeket is csinálni, de van olyan is, hogy nagyon mellé lő.
    "Vakuval" meg ügyesen kell bánni, hogy ne legyen túl exponált..
    De összességében ha nincs fényképező kéznél, vállalható képeket csinál.

    Almás-samu párbaj. Ha nyer is az alma, szerintem az eladott készülékekre jogszabály szerint jár a gari.. (nem néztem utána, de így érzem)

    3Gwatchdog: nekem érdekes módon mér .. (igaz a pro van fent, illetve nem hasonlítottam össze a webes felülettel.. de reálisnak tűnik. Igaz, 1 gigás net csomagom van, (melóba ezt használom netezésre a notin is, ha van rá időm) de még sose értem el, még csak a felét se.. (vagy azt éppen hogy). És túlszámlázást se kellett fizetnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák