Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz Dani0504 #43 üzenetére

    A Wi-Fi antennája érzékeny, de nem csatlakoztam hálózatra vele, csak kilistáztam az SSID-ket próbaképpen. Üzemidőről nem tudok sok mindent elmondani, az alap használat során alig merült, de gyakran összekötöttem a számítógéppel. Kihangosítva kissé dobozhangú a hangszórója.
    Az adatkábel bemenetet legfelül egy ötletesen elhúzható kis retesz védi.

    Fényerő és olvashatóság kiváló, szenzor is található benne, nagyon szép a kijelzője.

    Nem nagyon nyomkodtam, ismerem az Androidot, újdonságot már nem jelent semmiben, csak telefonálásra használtam néhány hívás erejéig, meg néhány fényképet készítettem. A GPS-részét sem próbáltam ki, mert az sem nagyon izgat. Talán érdemes lenne Sygic Aura navigációt használni.

    Én inkább más készüléket képzelnék el, erősebb videó-felvételi funkcióval, ezért ha másként nem döntök, akkor jövő héten felkínálom eladásra ezt a frissen beszerzett kütyükét. :)

    Következtetés:
    Elegáns, lapos, széleskörű tudással, grafikus chippel megáldott, kissé iPhone-szerű kinézettel rendelkező készülék, amellyel feltehetően társaságban sem kell szégyenkezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák