Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    Ha belegondolok, hogy egy évvel ezelőtt ez hardveres specifikáció volt a felső kategória, most meg már csak közép...
    Most meg a leggagyibb kínai tablet is szó nélkül kifújja magából a Full HD-t, azt hiszem kibírok még egy évet okos telefon nélkül, addigra csak hozzám vágják az SGS-t 20 ezerért. :D
    Ha még tovább gyorsul a fejlődés, nagyobb lesz a piaci nyomás, akkor várhatóan hamarabb is, nekem ez a telefon jövőre is bőven elég lesz, nem kell 20 magos csoda. :)

  • Zoja™

    őstag

    ,,Mindennapi használatra az Ace is tökéletes, fele ennyiért.
    Én úgy látom az Androidos telefonok ár/teljesítmény arányát, hogy leginkább csak a gördülékenységet és a lag mentességet kell megfizetni felárért. De a csúcstelefonok gördülékenységéhez is könnyen hozzá lehet szokni, aztán az is lassú lesz egy idő után."

    Ez milyen igaz...

    Akinek van pénze, egy új Ace 2-re, az azt a pénzt nyugodtan beletolhatná egy fél éves használt SGSII-be, gari úgy is van még rá, jobban is jár vele.
    Ennyi pénzért már mobilban s kisebb erőművet lehetne venni, nem értek egyet ezzel az üzletpolitikával. Még jobban nem értem, hogy van rá kereslet? Valaki, ha jártas a marketingben, megköszönném, ha elmagyarázná, hogy lehet ezt a sz.rt 80k ért eladni, mert képtelen vagyok elhinni, hogy van annyi hülye vásárló, akik ebből annyit vennének, hogy slágerphone legyen. Remélem nem sértettem meg senki lelki világát....

Új hozzászólás Aktív témák