Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz quailstorm #1171 üzenetére

    Jaja, simán használhatná az előlapi kamerát ehelyett, de ez egy "univerzális" szenzor, amely bármilyen telóba mehet. Nem olyan drágák ezek a vackok, lehet így költséghatékonyabb, mint külön szenzort fejleszteni, és összehangolni a kamerával. Meg szerintem nem is a Samsung gyártja, hanem 3. fél.

    Gyanítom, hogy nemsokára megjelenik itt egy poszt, aki leírja, hogy volt a kezében fényérzékelős teló, és azon is 2 pici lyuk volt :) Ott vagy a mozgásérzékelő szenzora, vagy az előlapi kamera figyelte a fényt :)

    Szerk:
    Amúgy jól meg szívatott a teló, érdekes az SD kártya kezelése :U Fél óráig keresgéltem a beállításokban, mert olyan mint ha látná, de mégsem, ugyanis a fájlkezelőben nem találtam meg azokat a cuccokat, amelyek a memóriakártyán vannak, viszont a Quickpic látta a képeket rajta. Aztán megláttam, hogy közvetlenül a belső memóriát látja SD -nek, és azon belül van egy external_sd könyvtár :W

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák