Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katokacaj

    tag

    Sziasztok.
    1 hetes tulaj vagyok es osszessegeben nagyon meg vagyok elegedve a keszulekkel. Elso samsung telom, eddig elegge tartottam toluk. P9-et valtott, egyedul a kameraban eszlelek visszalepest. Szolgaltatotol 70ert ki tudtam hozni, ami szerintem egy nagyon jo ar erte. Kivancsian ismerkedtem a samsung feluletevel, es meglepoen kenyelmes es hasznos funkciokat veltem felfedezni. Pedig en imadtam a p9-em es az emuit is, az egyetlen ok hogy a samsungot valasztottam, hogy most eloszor nem a tudast, hanem a kinezetet helyeztem eloterbe, mert rajottem, hogy a P9-nel sem hasznaltam ki az extrakat.
    Eddig csak egy bumszli tokot sikerult ra vennem, ami nagyon megnagyitja, de a kijelzoje igy is szepseges marad. A konnyu torhetoseget es azt figyelembe veve, hogy a P9-em is repedt kijelzovel hasznaltam masfel evig, mindenkepp akarok ra valami nagyon jo foliat. Neztem azt a full uveget ami sok helyen szinezettkent kaphato, az jonak tunik, de Bp-n belul tudtok mondani helyet ami hetkoznap este nyitva van, szemelyesen megveheto ra es fel is teszik?

    Zarszokent pedig itt hagynam az alabbi kepernyofotot az akkumulator hasznalatrol. Azert az meglepo,hogy wifi hianyaban vegig mobilnetrol es kozepesen magas fenyerovel hasznalva 8 ora feletti a kijelzoido!! Es meg benne van masfel ora ezzel a a hasznalattal... :R :Y

Új hozzászólás Aktív témák