Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz galaxys80 #47 üzenetére

    Ne érts félre, nem úgy értettem, hogy minek használja, ha nem használja ki. Én nem osztozom azon baromságokkal, hogy ha valaki csak beszélgetésre, meg sms-re használ egy telefont, akkor vegyen butát. Ja, lesse a kis fos kijelzőt. Nem! Én pont azt értettem, amit te is írtál. Egyszerre több csatornán kommunikál, push üzenetel a telefon, plusz böngésző (mondjuk vannak olyan lapok, amiket nem zár be, mert sűrűn használja), kis ez, kis az.
    Mindössze annyit akartam írni, hogy van az az egyáltalán nem földönkívüli eset, amikor kevés ennyi ram. És ehhez nem kell IT-s emberek lenni, semmi speciális igény, ezen programok teljesen hétköznapi embereknek vannak, hétköznapi használatra. Persze aki nem él ennyi mindenen, annak aligha lesz problémája. Öcsém felesége ezért cserélte le, mert neki akadt a rendszer. Nem csodálom. Amiket írtál, arra tegyél rá egy játékot (kedvence, sose lép ki belőle, tudod ilyen életet tölt bizonyos időközönként), plusz kamera, fotó, böngésző több (12+) lappal, email, Spotify helyett Insta, gyári zene lejátszó, kis videó.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák