Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) idegen lény

idegen lény
(őstag)

"termékmegnevetés" :DD Ez jó! Ezt hagyjátok így, ha véletlen volt, ha nem!

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#2) serrin

serrin
(tag)

Off:
A második mintafotót rosszul linkeltétek be:
https://mobilarena.hu/dl/cnt/2018-05/145445/photo.jpg

Nem off:
Szerintem ez pont nem hiányzott a piacról, de egy A3 2018 jó lenne.

[ Szerkesztve ]

iPhone SE 64GB & Lumia 735 || "Privát üzenetnél gyorsabb az e-mail, e-mail-nél gyorsabb az sms, sms-nél a telefonhívás."

(#3) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

Szerintem erősen túlárazott.

(#4) Fred23 válasza kbyte1024 (#3) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Átlagos felhasználónak se ér 70-nél többet, a hozzám hasonlók meg inkább vennék ezt 64-ért. Illetve hamarosan itt lesz az LG Q7, és várhatóan az is olcsóbb lesz ennél az A6-nál.

Beesik az ára 70-re, sokaknak annyiért azért jó lehet!

[ Szerkesztve ]

(#5) kbyte1024 válasza Fred23 (#4) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Úgy igen,de per/pill ezért a Soc-ért ez brutál ár. Na meg kérdés mikor és mennyivel fog beesni az az ár?

(#6) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Ez lenne az A3 helyett? Annak azért túl nagy.

(#7) tomboy0013

tomboy0013
(PH! kedvence)

Azért az egy kicsit gáz, hogy se led, se AoD, se duplakopp. 2012 óta nálam alap, hogy 3-ból 2 legyen. Ebben az árban már illene legalább az egyiknek ott lennie.

(#8) RRamstein

RRamstein
(tag)

Úgy érzem a Samsung kicsit túl jóra csinálta a tavalyi készülékeit, helyett inkább vennék egy, j5 2017 et olcsóbban, vagy a5 2017

(#9) americanidiot

americanidiot
(PH! addikt)

Ez pocsék minden tekintetben.

Főleg a valós, nettó kijelzőarány szánalmas.

Mint egy 20 ezres kínai Z brand S8 kópiája.

[ Szerkesztve ]

(#10) ollie válasza Fred23 (#4) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Hát ha az A3-at vennéd helyette, csak szenvedés lenne a 2/16GB memóriakiosztásból.

(#11) laleh

laleh
(PH! addikt)

Ez a telefon úgy érzem rókabőr lehúzás.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#12) Fred23 válasza ollie (#10) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

A3 (2017)-et használok jelenleg, és teljesen vállalható. Androbench-ben a sequential write viszont nálam kevesebb, mint az A6-nál, de a Geekbench kicsivel több.

Az A3 (2017)-ben pedig van Type-C csati, van Always on Display, van IP68, és van kompakt méret, ami nekem sokat ér. :) A 2GB RAM egy kicsit valóban kevés, de egyáltalán nem tragédia, egyelőre elég mindenre.

Akinek nagyobb kell, az pedig veheti az A5 (2017)-et is, ahogy RRamstein írta, szerintem is sokkal jobban jár!

kbyte1024: Szerintem 3-4 hónap, és be fog zuhanni az ára, mert ennyiért nem fogják tudni eladni.

Nekem most az LG Q7 lett a legvonzóbb mobil, de nem nagyon érné meg váltanom.

[ Szerkesztve ]

(#13) ollie válasza Fred23 (#12) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az A6 kisebb kategória, mint az A5 2017, még szép, hogy az utóbbi jobb. Nem értem ezt az új mobiloknál való rögeszmés hasonlítgatást a régebbi, magasabb kategóriás modellekhez.

Hasonlítsd más gyártók ugyanolyan kategóriájú modelljeihez. Ez az A6 a középkategória alján van (vagy az alsó tetején), az A5 2017 meg a közép tetején tanyázik. Ráadásul utóbbit már legalább fél éve nem gyártják (beleértve A3-at is!), csak az elfekvő készleteket árusítják ki, és pont azért olyan olcsó.

(#14) jololo89 válasza ollie (#13) üzenetére

jololo89
(kvázi-tag)

Akkor miért nem hívják J-nek? Szerintem az A6 2018-nak jobbnak kellene lennie, mint az A5 2017-nek...

(#15) americanidiot válasza ollie (#13) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Nem igazán magától értetődő, hogy A6 < A5 .. pláne, hogy még frissebb is.

és úgy látom másnak sem. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) borand válasza jololo89 (#14) üzenetére

borand
(tag)

Simán ennek kéne lennie a J8asnak és az A-6ot meg kellett volna hagyni egy 5,2 colos nyújtott kijelzős A3 utódnak. Ennek az A6-nak aztánt ényleg semmi értelme nincs, de ezt már az árazáskor is láttuk.

(#17) tomboy0013 válasza ollie (#13) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Azért a tavalyi A3 szintjét nem ártana hoznia ha már az A széria része...

(#18) jololo89 válasza borand (#16) üzenetére

jololo89
(kvázi-tag)

Jaja így lenne értelme :)

(#19) Roaming válasza ollie (#10) üzenetére

Roaming
(senior tag)

Viszont ha a méretet nézzük, akkor az teljesen jó telefon. Azt sajnálom, hogy nincs olyan telefon, ami 4,7-5"-os, vagy méretben max. 143-45 mm-es, és legalább 3/32-es kiszerelés van belőle, plusz nem régi, minimum 2017-es.

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#20) ollie válasza jololo89 (#14) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez átmenet a J és A széria között, ezt is leírja a cikk. J-nek nem lehet nevezni, mert annál nagyobb kategória, A-nek meg valóban egy kicsit túlzás.

(#21) galaxys80 válasza ollie (#10) üzenetére

galaxys80
(PH! kedvence)

Ha az A3 szenvedés, akkor ezzel a telefonnal mindjárt harakirit is el lehet követni.

Kíváncsi vagyok, hogy egy átlag felhasználónak mitől szenvedés a 2/16?

(#22) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Nevezzék akárhogy, ez ennyiért drága. nagyon vastgon fog mostanság a Samsung ceruzája.

(#23) Tapsi75 válasza Roaming (#19) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

lesz LG Q7 143×70mm igaz 5,5"

sőt van most is LG Q6

(#24) ALBY válasza Roaming (#19) üzenetére

ALBY
(senior tag)

Xiaomi Redmi 4X ;)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#25) janeszgol válasza galaxys80 (#21) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ha valóban használod, valóban karcsú.

A cikkhez: nekem tetszik a telefon, de az árát nem éri meg. Pont. Előfizuhoz egy háromezres-ötezres csomaghoz 60-70 ezerért jó lenne. Egy tízesért olcsóbban Honor 8-at, egy tízessel drágábban meg Honor 9-et vennék inkább.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#26) Gyb001

Gyb001
(senior tag)

Remélem majd valaki csinál egy gifet a ház építéséről :D

Az Alcohol 120% jobb mint az Alcohol 52% mert 120 nagyobb mint az 52

(#27) gippazoid

gippazoid
(tag)

Ez egy J5 2017 kicsivel több memóriával és tárhellyel. Meg nagyobb kijelzővel.
Ennyi.
Megint meghülyült a Samsung és felkavarja a letisztulóban lévő termékpalettát.
Az A6 teljesen műanyag burkolatú kivitele is jön, J6 néven.

Az A5 helyett A8 van. A3 helyett meg semmi. A3 2017 SoC és memória = J5 2017.
Nem szenvedés a 2 GB RAM, a 16 GB storage már inkább, de J5-nél a 2 SIM mellé lehet tenni egy microSD-t is.

Gippazoid Novelties Inc.

(#28) gippazoid válasza Gyb001 (#26) üzenetére

gippazoid
(tag)

Ne is mondd, eddig azt használtam referenciának a fotó minőség összehasonlítására. :DD

Gippazoid Novelties Inc.

(#29) americanidiot válasza Ricardo (#22) üzenetére

americanidiot
(PH! addikt)

Mostanság? :)

(#30) Roaming válasza Tapsi75 (#23) üzenetére

Roaming
(senior tag)

Igen, néztem. Hiába 5,5"-os, olyan nagy mint egy normál 5"-os. Azt nem értem meg, hogy a Samsungnak ezt miért nem sikerült megcsinálni?

(#24) ALBY: Sajna kamerailag nem szuper, de az ára mellett szerintem ez is elengedhető neki. Viszont a MIUI nem annyira szimpatikus, főleg úgy, hogy az EMUI-t is rühellem.

A̳k̳i̳ ̳f̳o̳r̳r̳ó̳ ̳f̳e̳j̳j̳e̳l̳ ̳c̳s̳e̳l̳e̳k̳s̳z̳i̳k̳,̳ ̳a̳z̳ ̳a̳ ̳v̳é̳g̳é̳n̳ ̳m̳e̳g̳ü̳t̳i̳ ̳m̳a̳g̳á̳t̳.̳ (Kara Sevda)

(#31) Róby

Róby
(újonc)

Sikertermék lesz a szolgáltatóknál 2 év hűségidővel :D de én akkor is A5 2017-et vennék :D :D

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Galaxy S8)

(#32) Roaming válasza Gyb001 (#26) üzenetére

Roaming
(senior tag)

Tessék. :D

(#33) #42165248

(törölt tag)

Semmilyen érzelmet nem tudott kiváltani nálam ez a telefon, egyszerűen unalmas. Mindemellett a tudásához képest még drága is..

(#34) ates

ates
(kvázi-tag)

A led hiánya érrthetetlen számomra . Ennyit nyilvánvalóan nem ér, de év végére javulhat a helyzet,valamint BF - ben lehet, hogy jó áron meg lehet majd szerezni.

(#35) D013

D013
(fanatikus tag)

100k körül, Mali-830, ipari hulladék. Szép munka Samsung!

(#36) RRamstein válasza D013 (#35) üzenetére

RRamstein
(tag)

gondolom akkor a Huawei modellek nagy része is ipari hulladék :)

(#37) BOBO6

BOBO6
(fanatikus tag)

Nem tudom, a többi alsó közép-közép kategóriás készülékben van-e FM rádió, ez dicséretes, időnként hallgatnám az s6-on. Külön jó móka volt anno a műsor rögzítési lehetőség talán a Galaxy Ace-ben.. :F .
A külön microSD foglalat is nagy dobás, no persze nem a kialakítás mérnöki teljesítményére, avagy magának a foglalatnak a plusz költségére célzok. Nem is értem, miért nem lehet ez az alap és mondjuk kifejezetten az alsó kategória sajátossága lehetne az, hogy választani kell, két SIM, vagy egy, plusz egy memókártya.
Egyszóval tetszik az irány, az ár viszont borsos.

Alaplaphibás laptopok javítása garanciával -->> www.notebookjavito.hu

(#38) D013 válasza RRamstein (#36) üzenetére

D013
(fanatikus tag)

Így van

(#39) moleculez válasza janeszgol (#25) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Ha valóban használod, akkor nem a középkategóriában nézegetsz. Azért közép kategóriás.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#40) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Karakteres megjelenésű, tetszik. Ha csak alap dolgokra kellene, amit kínál a telefon, telefonálás SMS, mail, meg is venném.
Azonban a 2 éves SOC miatt nem időt álló beruházás. Már most elavult, mi lesz ezzel 1/2 év múlva?

[ Szerkesztve ]

"a pénz okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#41) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Ezzel a telefonnal nem lehetne reklámozni a "hülye azért nem vagyok" szlogent...

(#42) Crafter32 válasza ProEvoFan (#41) üzenetére

Crafter32
(őstag)

:) :) :)

(#43) Seirus

Seirus
(tag)

Galaxy alphat használtam, és imádtam.
A3 2017et használok, és imádom.
Ez meg egy rakás sz...

Kb az alábbi jelenetet tudom elképzelni:
- (főnök) ki vagytok rúgva, de az A6ot még be kell fejeznetek
- (tervezőcsapat 5 perc múlva) tessék

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#44) GEPESZ66

GEPESZ66
(PH! kedvence)

Mivel itt sem, ill. a J6-nál sincs AoD, ezért lehet, hogy A8 lesz pár hónap múlva, ami az A3 2016-ot váltaná.
Nekem tetszik az AoD, a kollégák telefonján látom.

(#45) aelod

aelod
(PH! kedvence)

A modellektől eltérően 100 ezer forintért sem IP68-as védettséggel nem rendelkezik, sem gyorstöltéssel, kimaradt az értesítési LED, amit mondjuk a mindig aktív kijelző kompenzálhatna valamelyest, de az sincs.

Idáig olvastam...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#46) cezarlacrone

cezarlacrone
(fanatikus tag)

fax tudja követni már a sámsong telókat.

(#47) galaxys80 válasza janeszgol (#25) üzenetére

galaxys80
(PH! kedvence)

(#39) moleculez

De mi az, hogy valóban használod?
A feleségem nekem úgy tűnik valóban használja. Viszont a legtöbb emberhez hasonlóan valóban nem akar egyszerre 20 lapot böngészni és nem megy egyszerre nála a FB, navi és a spotify.
Figyelembe kellene végre venni, hogy egy átlag felhasználó szokásai nagyban eltérnek az itteni fórumozók többségétől.

(#48) janeszgol válasza galaxys80 (#47) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ne érts félre, nem úgy értettem, hogy minek használja, ha nem használja ki. Én nem osztozom azon baromságokkal, hogy ha valaki csak beszélgetésre, meg sms-re használ egy telefont, akkor vegyen butát. Ja, lesse a kis fos kijelzőt. Nem! Én pont azt értettem, amit te is írtál. Egyszerre több csatornán kommunikál, push üzenetel a telefon, plusz böngésző (mondjuk vannak olyan lapok, amiket nem zár be, mert sűrűn használja), kis ez, kis az.
Mindössze annyit akartam írni, hogy van az az egyáltalán nem földönkívüli eset, amikor kevés ennyi ram. És ehhez nem kell IT-s emberek lenni, semmi speciális igény, ezen programok teljesen hétköznapi embereknek vannak, hétköznapi használatra. Persze aki nem él ennyi mindenen, annak aligha lesz problémája. Öcsém felesége ezért cserélte le, mert neki akadt a rendszer. Nem csodálom. Amiket írtál, arra tegyél rá egy játékot (kedvence, sose lép ki belőle, tudod ilyen életet tölt bizonyos időközönként), plusz kamera, fotó, böngésző több (12+) lappal, email, Spotify helyett Insta, gyári zene lejátszó, kis videó.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#49) galaxys80 válasza janeszgol (#48) üzenetére

galaxys80
(PH! kedvence)

Az általad leírt igényekre valóban kevés a 2 GB. De szerintem erre nem is ilyen kategóriájú telefon való.
A legtöbb ember viszont fele ennyi dolgot sem használ egyszerre. Ezért is butaság (nem neked szól), olyat írni, hogy a 2 gb aztán semmire nem elég és szenvedés vele a használat. Kinek???

(#50) borand válasza janeszgol (#48) üzenetére

borand
(tag)

A Ram használat csak a buta felhasználóknak nem elég és a legtöbb átlag felhasználó ilyen. A másik meg, amikor valaki azt hiszi, hogy van értelme 15 weblap fület, 2 játékot, youtubet, instát, facet, twittert, coubot, 9gaget meg 2 jehovát tartani a ramba és nem örül neki, ha valamit újratölt. Mert nincs +3,5 másodperce. :N

Szóval, aki telefonál, chatel, facebookozik esetleg böngész, annak nagyon ritkán kevés a 2 Gb. Aki meg hülye, annak a 8 is kevés, miközben ő maximum 3 programot tud használni értelmesen 1szerre.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.