Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinus1

    csendes tag

    Sziasztok!
    Bő egy hét tapasztalatai alapján tudom mondani a következőket. Két sim-mel használom, egyelőre semmilyen térerő problémába nem futottam bele. Wifi és bluetooth (hangszóró, okosóra, pc) szintén hibátlanul megy (konkrétan a wifi az előző, igaz oukitel telefonnál sokkal jobb).
    A kamerával szerintem szoftveres gond van. Alapból 12 mp-re van állítva a hátsó kamera, a 25 mp-t a 3:4H formátum választása adja (erről fogalmam sem volt, a neten olvasgatva derült ki számomra). Most kezdtem el az Open Camera szoftverrel játszani, egész más képeket lő, valamint felkínálja a 4k (30fps) videót is. Nem értek hozzá, a tippem az, hogy túl aggresszív a képfeldolgozás, mert alapból belenagyítva nagyon csúnya. Open Camera alatt fényképezve sokkal részletesebb a képek, de az meg nem egy intuitív szofver, nehezebb használni. A telefon sebessége számomra lenyűgöző, akadással nem találkoztam (böngészés, real racing 3, netflix stb.). A kijelző szintén elképesztően szép. Telefonálás közben jó a hang, engem is tisztán hallanak.

Új hozzászólás Aktív témák