Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    Sziasztok!

    3 napja én is egy G3 boldog tulajdonosa vagyok. Szerdán sikerült a T-mobilnál 22,500-ért hozzájutni 2 év hűséggel.

    Első benyomások nagyon jók voltak, nem bántam meg, ennyiért pedig végképp nem.

    Eddigi tapasztalataim:

    - A WiFi valóban gyenguszka, DLink routerrel próbáltam, panellakásban. A laptop a lakás minden sarkában min. 4-es jelet ad, a G3 egyetlen falon át (routertől fal+3 méterre)már dobálja a netet, ám van amikor 2-3 falon át is ad 1-es jelet. Abban a szobában, ahol a router van, 1 m-re a routertől 2-es a jel...
    - A GPS sokáig nem volt hajlandó működni, még annyira sem, hogy azt mondja: hello, élek. Valaki nemrég javasolta a GPSopt appot, azt letöltve és a GPS bekapcsolása után futtatva ugyan nem 20 mp alatt, de 3-4 perc után nyílt terepen talált jelet, és utána működött. (Google MAPS-el próbáltam)
    - Hálózat dobálást nem tapasztaltam, pontosabban nem úgy ahogy itt le van írva. PIN kód kérős hálózatvesztése még nem volt, ellenben ma netezés közben a 3G ikon egyszercsak eltűnt, helyette a kör jelent meg áthúzva, majd gondolkodott, és visszajött a GSM jel. Néztem, hátha az APNdroid kilőtte, de nem, ott be volt kapcsolva. Vártam, hátha visszajön,de 10p alatt semmi, így újraindítottam. Utána ment rendesen.
    - APNdroid rendben teszi a dolgát, én csak netezés előtt kapcsolom be, majd utána ki a 3G-t.

    Ugyan sok idő nem telt még el az akku teszteléséhez, eddig úgy 2 napot elment 1 feltöltéssel. Bár, az első élmény nekem is az volt, hogy megvettem pesten, utazok vissza Győrbe, vonatra szállva akku 50%, remek, gondoltam, akkor rádiózok. Hát Biatorbágynál egyszercsak töltésért kilátott... Mert hogy nulla az akksi... Dehát mindegy, hozzá kell szokni, hogy tölteni kell, ha lehetőség van rá.

    Hiba, amit nem tudom mi okoz:

    Ha a billentyűzeten pötyögök, néha nem vesz be billentyűket. Tehát oda nyomok, ahol a bill van, és semmi, meg sem szólal. Nyomom, semmi. Utána 3-4-5-6 mp után beveszi. Ez képernyő hiba lehet? :-(

    A billt nem tudtam QWERTY-ről QWERTZ-re állítani. Lehet ilyet? (Az ékezetes betűk megvannak a lengyel beállítással.)

    GPS-re tud valaki javasolni valami értelmes offline programot? A nemrég javasolt Oruxmaps nekem nem nyerte el a tetszésem... (Hülye kérdés, de a garminra készült turistautak.hu térképet lehet valamivel futtatni?) Amúgy nem navigálni kellene, csak zsebtérképnek.

    A Samsung Apps-ból hogyan lehet kitörölni az aktuális frissítéseket? Feldobott 2 rettentően szükségtelen frissítést, de azóta is mutatja hogy 2 elérhető van...

    Arra van valami megoldás, hogy ha a névjegyzékbe beírtam egy nevet: Vezetéknév: Szabina Keresztnév: mobil vagy bármi hasonló (Lehet Gipsz Géza is) akkor telefonáláskor ne így jelenjen meg: mobil, Szabina és Géza, Gipsz? Eléggé idegesítő... Beállítottam, hogy vezetéknév elől legyen de nem érdekli....

Új hozzászólás Aktív témák