Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Hopp egy w960i teszt videó. Lehet most leöltem az egyik meglepetést ;] Vagy már volt teszt csak én nem vettem észre? :Y Mindenesetre szomorú hogy van ilyen paraszt mint aki kommentelte máris a videót.

    Ezen cikkbe még csak belefutottam, hazaérek és átolvasom rendesen. :) Már előre respect a videóért. :R

    [ Szerkesztve ]

  • DarkByte

    addikt

    Ez a telefon engem leginkább külsőre fogott meg. Nem tudom, nekem mindig az az érzésem hogy Samsung-ok külsőre elég igényesek, de valahogyan a belső tökéletesség sosem jön össze, valami mindig kimarad. A WiFi nélkül HSDPA megléte mellett szerintem lehet élni, bár az tény hogy nem volna hátrány (persze ha bejönnek a piko HSPA cellákat produkáló routerek akkor ez nem lesz gond egy rakás telefonnal). A menürendszerrel én nem biztos hogy meg tudnék barátkozni, arról meg nem is beszélve hogy ez az alap fekete-kék téma félek nem valami jól látható napfényben.. nameg gyorsan megunnám. A kamera.. komolyan mondom hogy tesóm CXT65-ös Siemens-e kreált ilyen semmilyen elmosott képeket, csak az VGA-ban. A másik rész a csomagolt Java játékok.. egy ilyen mobilnak pont az UI kihasználása volna a nagy dobása, nem ártott volna rá pár látványos de ugyanakkor jól irányítható játék.

    Hogy ne csak lehordjam a mobilt.. nagyszerűen megoldották a szövegbevitelt, nagyon ötletes ez a szétcsúsztatva billentyűzettel kényelmesen, de összecsukva is virtuális telefon billentyűzettel való beviteli lehetőség. Valami ilyesmi kellene minden tapicskolós készülékre.

    Bárhogyan is, Bog humorérzékét megintcsak kipipálhatom a teszt minősítésénél, sőt volt egy olyan érzésem hogy most rátett egy lapáttal. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák