Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajdzsi

    tag

    Én is ilyet használok már jóideje, de csak most jöttem rá - hogy ennek ez a típusszáma.
    (Azért a márkát ismertem - mert kiszúrta a szemem a nagy felirat :D )

    Kis tudatlanságom ellenére szeretem, merem ajánlani. A legtöbb alsó kategóriás készülékhez, illetve egyik barátom hasonló kialakítású Samsungjához is mérten ennek jobb a hangminősége.
    Beszélgetéskor szörnyen erős az én megítélésem szerint. Akármilyen zaj van körülöttem - nem szükséges maximumra vinnem a hangerejét mégis hallom.
    És zenehallgatáskor is lekörözi barátom Samsungját.

    Továbbá mint a teszt is írja: stabil, viszonylag gyors.
    Egyetlen egy művelettel tudom csak megakasztani 7-8 másodpercre. Mégpedig annál a mozdulatnál mikor Sms-íráskor a legutóbbi címzettek közül akarok új címzettet választani.
    Ekkor egy picit megáll hezitálni, ellenben nagyon korrekt, szeretnivaló teremtés.

    Bárkinek ajánlom, szeptembertől én is csak azért adok túl rajta - mert mostanában (főleg ennek az oldalnak a hatására) a sokéves átlagnál is nagyobb kütyü-kocka lettem - és egy okosabb jószágra ruháznék be. (Blackberry 8520)

    UI: A lötyögést leteszteltem, tényleg kileng picit jobbra-balra ha erőltetjük, de érdekes módon az együtt töltött idő alatt egyetlen egyszer se tapasztaltam.

    Ez az egész csak szőrszálhasogatásnak tűnik számomra, keresitek benne a hibát.

    Ps: Bátran ajánlom mindenkinek aki megelégszik egy alacsonyabb tudású készülékkel, minden elvárása az, hogy legyen egy piros és egy zöld gomb rajta, vagy esetleg irtózik az érintőképernyősöktől.

Új hozzászólás Aktív témák