Hirdetés

2019. február 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#101) Angyalifény válasza rudymester (#100) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Nem tom... de kiborít... mert a telefon nagyon jó ez miatt nem akarom elpasszolni, de ha nem tudok aludni vagy bármi szeretek teniszezni.

Isten kíséri utadat.

(#102) Ice_Man22

Ice_Man22
(senior tag)

Hali!Nekem is ilyen telom van, nagyon szuper tetszik es okos kis telo...Viszont van egy kis baj ami zavar, felnyitom a telefont es elkezdem nyomni a jobb oldali gombokat es mozog a kepernyo resz??ez miert van??CSak az en telom vagy masnal is csinalta??

(#103) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#102) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Szerintem ilyen tolósoknál ez bizonyos szintig normális

Mennyire mozog ?

Isten kíséri utadat.

(#104) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#103) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Egy kicsit csak nem annyira feltuno...olyan mintha egy gombot nyomnak le.Szerintem a tolosoknal van egy bizonyos szintu mozgas.Ha tonkre menne vagy valami akkor ugyis 2 ev gari van rajta.

(#105) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#104) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Mért a samsung is vállal 1 gyárit ?

én úgy tudom nem azt hiszem nekem is 1 év van rajta amit a voda vállal.

tudomásom szerint gyári gari csak az SE-nél meg a nokiánál van.

Amúgy ha nem nyomkodod a számokat ki se kell nyitni. bár ha csukottan nyomkodod akkor is mozog minimálisat

Isten kíséri utadat.

(#106) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#105) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

En orange tol vettem, romaniai mobil szolgaltato, es naluk 2 ev garit vallalnak, vagyis papiron ez all.Be csukott allapotba is mozog de nem vevodik eszre.Ez legyen a legkisebb baja:).

(#107) Ice_Man22 válasza Ice_Man22 (#106) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

viszont az akkuja az eleg erdekes.....Tegnap 2 ora korul kaptam meg, es azota nemm erult le...Mar jelez hogy merul, de nem akar le merulni, hogy tegyem formatalni.Atlagba meddig tart a telo akkuja??5-6 nap??

(#108) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#106) üzenetére

Angyalifény
(tag)

MO-n úgy tudom csak az említett kéz gyártó vállal a rendes 1 éves teljesen felül még 1 év korlátozott garanciát de majd az okosok megmondják.

Szerintem csukottan jobban mozog, pl ha képeket nézek benne és nem nyitom ,ki érzem hogy ide oda jár ahogy nyomom a gombot.

Isten kíséri utadat.

(#109) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#107) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Ezek a mai modern aksik nem bírnak ki 5-6 napot. Jó esetben 2-3 rendes használat mellett. Viszont a tiedben lévő li-ion 1000 töltést bír tehát ha naponta feltöltöd is több mint két év.

Nem is tudnak ezek a telók már totál kimerülni mert az akku védekezik a kisütés ellen ha nagyon lemerül kikapcsol a telefon.

*hogy tegyem formatalni.*

Én megvártam még 1 csík volt rajta még használtam 1kicsit és éjjelre kikapcsolt állapotba bedugtam.

Isten kíséri utadat.

(#110) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#109) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Szal akkor nem is kell formatalni??En be tettem 24 orara.Eleg neki 12 ora is?Nem vagyok temaba telefonoknal, csak annyit tudok, hogy kell oket eloszor formatalni.

Ja es a toltes nem problema, annyira nem izgat, hogy meddig tart, inkabb feleljen meg annak amire akarom hasznalni, legyen gyors es megbizhato.

[ Szerkesztve ]

(#111) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#110) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Elvileg nem kell most nincs erőm a neten cikket keresni de biztos találsz ezekről a modern aksikról régen olvastam én is. Meg itt a fórumba is mondták szakik hogy 56- órára be kell dugni 2szer 3 szor és ennyí.

24 órára bíztosan nem! nem is tesz jót neki azt hiszem 15 óra az akku tűréshatára de nem bíztos.

itt kérdezd az akkut biztos segítenek.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#112) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#111) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Ertem!kossz a segitseget!Azt hiszem be rakom kb 7 orara.Mert akkor lessz itthol a felesegem. Eddig megvagyok elegedve a kis teloval.

(#113) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#112) üzenetére

Angyalifény
(tag)

2-3 szor berakod 5-7 órára azt kész

azztán kb havonta 1 éjjelre.

És ne hagyd lemerülni

Isten kíséri utadat.

(#114) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#113) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Okks!Kossz.Mi lessz vele ha lemerul??Romlik a teljesitmeny??

(#115) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#114) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Gondolom igen

Isten kíséri utadat.

(#116) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#115) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Erte megegyszer kossz szepen a valaszod es segitseged.

(#117) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#116) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Nincs mit

Egyébként innen onnan tudom én is az infókat de azt ketten is a lelkemre kötötték hogy ne engedjemn végkép merülni

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#118) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#117) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Nem semmi.Jo hogy mindig le meritettem a telefonokat.....

(#119) Angyalifény válasza Ice_Man22 (#118) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Ezentúl ne tedd.

mondom neten is utánna nézhetsz.

Isten kíséri utadat.

(#120) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Ha vkit érdekel rá fólia:[link]

[ Szerkesztve ]

(#121) Angyalifény válasza Silent77 (#120) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Én fél nap után leszedtem róla. ha nem olyan helyen van hogy karcolódik sztem felesleges rá az újlenyomat 1 zsepivel eltüntethető.

Isten kíséri utadat.

(#122) Franklin válasza Angyalifény (#109) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Az én C3050-esem első full feltöltés után pontosan 7 napig bírta.

Többek között ezért is vettem meg :-)

(#123) Angyalifény válasza Franklin (#122) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Nekem napi 10 perc képnézegetéssel meg 1 óra rádióval kb 4 nap.

kb annyí napot bír ahány csík van az elemen.

Isten kíséri utadat.

(#124) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#123) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Jah!Nalam is kozel 5 napot birja a telo..Nem rossz teljesitmeny.

(#125) Dolby

Dolby
(senior tag)

Sziasztok!

Pannonos telefonon hogy lehet elérni h smsben T9-el ékezetesek legyenek a betűk? Hiába teszem a beállításoknál akár ékezetesre akár Automatikusra, nem használ ékezetes betűket, sőt ha hozzáadni akarok új szót akkor sem enged ékezetes betűt bevinni...

- Nyugalom, a hosszú élet ritka! -

(#126) rudymester

rudymester
(senior tag)

Naponte ezeket művelem a telóval:
2-2,5óra rádió/mp3 közben játék vagy nyomogatás.
10-15 perc beszélgetés.
5-6 sms.fél óra nyomkodás.
Ezzel 2,5-3 napig használom. Ha nem dolgozok (munkábajárásnál megy csak a zene), akkor 3-4 nap között van az üzemidő, fogadott hívástól függően. Jah és éjszakára nem kapcsolom ki.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#127) rudymester válasza Dolby (#125) üzenetére

rudymester
(senior tag)

:D Nem találtam rá lehetőséget. Bár sokat nem is próbálkozta vele, gyorsabb vagyok mint a T9.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#128) Angyalifény válasza rudymester (#126) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Hogy tettél rá játékot :F

Isten kíséri utadat.

(#129) Franklin válasza Angyalifény (#128) üzenetére

Franklin
(PH! addikt)

Végig kellett volna olvasni a topikot :-)

[link]

(#130) Angyalifény válasza Franklin (#129) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Ezt láttam de nincs bluetoothosom.

telefonról telefonra meg nem ment.

És kábelem sincs,

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#131) rudymester válasza Angyalifény (#128) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Kártyaolvasóval másoltam a kártyára.

(#132) Franklin

Franklin
(PH! addikt)

Nektek is bekapcsol úgy a telefon, hogy egyszer megnyomjátok a bekapcsológombot (tehát nem hosszan), majd utána kitoljátok a slide-ot?

Ma vettem észre, elég érdekes jelenség, nem?

(#133) rudymester válasza Franklin (#132) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Nekem igen. Gondolom ez széria tulajdonság.

(#134) Angyalifény válasza rudymester (#133) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Kipróbáltam nekem is :D

Isten kíséri utadat.

(#135) Ice_Man22 válasza Angyalifény (#134) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Hali!Nalam ezt nem csinalta, viszont ki nyitottam es ugy nyomtam meg a gombot es be kapcsolt(nem hosszan).Erdekes, es mar lassan 1 hete toltottem es nem akar le merulni a sunyija.

[ Szerkesztve ]

(#136) rudymester válasza Ice_Man22 (#135) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Éjjel nappal megy, vagy kikapcsolod éjszakára? Mennyit használod?

(#137) Ice_Man22 válasza rudymester (#136) üzenetére

Ice_Man22
(senior tag)

Ejjel Nappal megy. Es kb 30 40 percet beszelek majdnem minden nap, van nap amikor par percet.Ja es persze otthol mikor nincs mit csinaljak vagy meloba nyomkodom jatszok vele.

(#138) Csokibácsi

Csokibácsi
(kvázi-tag)

üdv
vki tudna vmi megoldást hogy miért nem ismeri fel a pcstudio a telefonom
felraktam usb driver 3.0 is meg a pcstudio is frissítette magát és mégse látja
a gép felismeri meg minden ha rádugom az adatkábellel
látom a total comm.-ben mint meghajtót de ezen kívül...
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#139) bok92

bok92
(PH! addikt)

Sziasztok!
Lenne 1 problémám.Tettem pár java progit a mobilra,csak a "nagyobb" méretűeket pl:400Kb felett ,mikor szeretném telepíteni akkor kiírja, hogy túl nagy méretű tartalom.Esetleg nem tud vki valamilyen megoldást erre? :U

(#140) Angyalifény válasza bok92 (#139) üzenetére

Angyalifény
(tag)

Van hely ?

Isten kíséri utadat.

(#141) bok92 válasza Angyalifény (#140) üzenetére

bok92
(PH! addikt)

Van.

(#142) Zsuzsibaba

Zsuzsibaba
(újonc)

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatban, remélem Valaki meg tudja válaszolni.

Ezen a telefonon csak azokat a csengőhangokat lehet használni, amik gyárilag vannak benne?
LEhet telefonszámhoz rendelni csengőhangot? Lehetőleg olyat, ami a memória kártyán van? Próbáltam egy számot átmásolni, de eleve nem elég a hely, pedig egy háttérképen kívül semmi más nincs a telefonon.

Korábban egy Motoroa V360-as telefonom volt, de az tudta kezelni csengőhangnak a mem.kártyán lévő számokat is, csak a telefonszámot kellett a telefon memóriájába átmásolni. Ez miért nem tud ilyet???? Vagy ha tud, kérlek osszátok meg velem a "titkot"!

(#143) rudymester válasza Zsuzsibaba (#142) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Ezen a telefonon csak azokat a csengőhangokat lehet használni, amik gyárilag vannak benne?

-Nem lehet saját fájlokat is, amennyiban a teló memóriájában vannak

LEhet telefonszámhoz rendelni csengőhangot? Lehetőleg olyat, ami a memória kártyán van? Próbáltam egy számot átmásolni, de eleve nem elég a hely, pedig egy háttérképen kívül semmi más nincs a telefonon.

Lehet, de szintén taló memóriában kell lennie. Valami nem stimmelhet a telóddal, kb 15MB-al lehet gazdálkodni nálam.

(#144) Laybee

Laybee
(őstag)

Észrevettétek, hogy ha a normál módban szerkesztem az sms hangbeállítást, akkor a következő bekapcsolásnál visszaáll gyári beállításra? Már nem tudom hanyadszorra állítom át.

(#145) rudymester válasza Laybee (#144) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Erről én írtam, mert nekem is feltűnt. Direkt csináltam egy egyéni profilt (elneveztem "faszányosnak", hogy úgy tuti lesz), de ott is ez a helyzet. Az a szerencsém, hogy én csak mp3 másolásnál kapcsolom ki a telót (kártyaolvasót használok).

(#146) Laybee válasza rudymester (#145) üzenetére

Laybee
(őstag)

Érdekes mindenesetre.

(#147) Angyalifény

Angyalifény
(tag)

HELP

Hogyan tudok zenét képet vagy bármit is a telefonra tenni gépről ?

Összekötő kábelem van és letöltöttem a telefon szoftverét de nem megy. Nem találom hol kell

köszi.

Isten kíséri utadat.

(#148) rudymester válasza Angyalifény (#147) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Driver install, Pc Studio install, majd akkor dugd a telefont usb-re, amikor kéri. Soha nem csináltam ilyet (pontosabban samuval nem), de feleségemnek sikerült annó és ő a samsung.hu-n talált rá a megfejtésre.

(#149) Angyalifény válasza rudymester (#148) üzenetére

Angyalifény
(tag)

A driver is kell ?

Én csak a pc izét szedtem le.

A nokiám meg az ericsonom rakott magának betűjelet a totalcommanderbe ez a samu nem...

A driver miatt ?

Azt hol találok ? köszi.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#150) rudymester válasza Angyalifény (#149) üzenetére

rudymester
(senior tag)

Bocs, drivert nem találtam. Ezek után pasz. Én a kártyaolvasós megoldásra esküszöm.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.