Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbence25

    csendes tag

    Annyira nem értem mostanában ezt az üzletpolitikát. A HTC ugyanabba a szarba hibába esik mint a Samsung, Sony, Apple, és még lehetne sorolni. Szerintem egy kellően jól átgondolt és kivitelezett formaterv meg duplázza, hacsak nem meg triplázza az adott modell népszerűségét. Igen, ehhez természetesen szükséges egy elég nagy brand ezüstösen csillogó felirata alatt duruzsoltatni a masinát, viszont ott van például a One Touch Idol, ami egy gyönyörű készülék(szerintem, kinek a pap, kinek a paplan :D ). A samsung anno elég nagyot durrantott az S3-mal, hiszen merőben új formavilág alá pakolta be a hardvert, csak azóta ctr-c ctr-v finom csiszolgatásokkal, de szinte merőben ugyanazt a külsőt használja minden egyes készülékén. A Htc One szintén jól szerepelt, persze volt pár meglepő hibája, de az alapkoncepció szép is volt, jó is volt, alumínium is volt. Engem nagyon lelomboz a dizájnerek kiégése, hiszen ha nem csak hordozható plazma paneleket árulnának műanyag tokban, androiddal megspékelve, hanem úgy igazán nekifeküdnének a külcsínynek is, akkor tényleg elkezdődhetne egy igazi harc a gyártók között, és akkor már nem az lenne a lényeg, hogy kié az okosabb, hisz egy pár évig nem is nagyon tudnak olyan forradalmi újítást belepakolni, hogy mindenki rácsapjon egyet az asztalra "Ez kell nekem!" felkiáltássalhanem hogy kié a szebb, kié simul jobban a tenyérbe, és kié a leginkább vásárló barát, mert szerintem nem feltétlen a trendet kéne követni, hiszen a telefon elviekben egy kompakt készülék. VOLT

    [ Szerkesztve ]

    "Minket egy, ami vezérel, hogy egyező hévvel legyünk egy a zenével, nem számít ki mit érvel, hogy senki nem ítél el, hogy mikor ki mit ért el, csak egy a feltétel, ne Te legyél a kivétel." /Punanny Massif-Szabadon

Új hozzászólás Aktív témák