Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzbotii

    veterán

    válasz saviola55 #37 üzenetére

    Nem tudok rolla, hogy elhagynak a Zune-t. Kicsit ketlem. De aval, hogy a Win8at meg WP8-at kozel hozzak egymashoz, nagyot lepnek.

    Az SD bovithetoseg meg most is megoldhato lenne, csak nem kovetelmeny ezert a gyartok szepen elfelejtettk :W

    When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

  • Kismaci

    tag

    válasz saviola55 #37 üzenetére

    Viszont addig átállok guglira vagy iOS-ra!
    És nem vagyok egyedül.

    Itt van nálam egy Mozart kipróbálásra, pár hétre. Most kell majd visszaadnom. Impresszív a WP7, nem tagadom, akadásmentes, gyors és minden. Viszont ZÁRT. Még az almához képest is zárt, hát még saját magához képest!

    Mondok egy példát. Ha megroot-olom a WP7-es telefont, rakok rá másik ROM-ot, szedek le programot, akkor is összehasonlíthatatlanul macerásabb felrakni rá még így is, hogy megrootoltam. A WP7, nincs az az isten, hogy támogassa a FLAC-et. Nincs rá lejátszó.

    A WP7-et nem tudod összedugni a géppel és közvetlenül szinkronizálni az Outlook-oddal, ahogy illenék egy windows-os telefonnál (és az nem indok, hogy jaj, ma már ne legyél egy géphez kötve). A WP7-es telefont nem igazán tudod USB stick-ként használni (ha jól tévedek, nem tudom, hogy az XDA-s srácok mit alakítottak ezügyben).

    A WP7 app store-ja:
    - kevesebb appot tartalmaz
    - jóval drágább bármelyik konkurens gyártóénál - még a saját, MS játékukat is drágábban adják, mint az almásoknak.

    JA! A WP7-re az MS nem engedi a telefongyártóknak, hogy saját cuccot húzzanak rá és egy kicsit egyénibbé tegyék a telefont. Egy részről értem, mert nem mindegyik jó és használható, de én szeretem például a Sense-t.

    All in all: ha már két kötött platform közül kell választanom, akkor inkább az iOS. Tudok FLAC-et hallgatni, ha meghekkeltem (JB), akkor gyerekjáték már a letöltött progik felpakolása és így tovább, és így tovább. Ja és félnormális áron vannak programok (Doodle Jump - iOS: 0,79 EUR, DJ - WP7: 2,29 GBP).

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák