Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    Hát bátran alá is vághat a 6T-nek meg úgy általában bármelyik üveg vagy fém telefonnak a csúcskategóriában. Mérföldekkel jobb egy jó minőségű polikarbonát véleményem szerint és még csak nem is néz ki rosszul a mély fekete kamera résszel karöltve. Persze élőben kell látni és máris nem tűnik gagyinak.. De vártam már a Lumia korszak óta, hogy újra elővegyék a polikarbonátot. És végre valakinek esze is volt és megcsinálta. Az akku nagyon durván bírja. másfél napos használat alatt 8-9 órás SoT-ok az átlag.
    Ami hiányzik az egy AoD megoldás, legalább egy Ambient Display vagy valami lehetne. LG G6-on előbbi Nexus 5X-emen meg utóbbi is egész jó volt IPS ide vagy oda. Mondjuk legalább van Led, ami nem túl tolakodó és nem villogja be a sötét szobát (ahogy a Nexus 5X-em tette), így használom, pedig ezért a megoldásért nem annyira rajongok.. A kijelző mellesleg nagyon szép és jól van kalibrálva alapjáraton az én szememnek. Egyedül az alsó fényszivárgás adhat okot panaszra, bár számomra kevésbé zavaró mint egy Samsung edge kijelző szélein megtörő fény, vagy az OLED kijelzők erős használattól való beégése, ami sajnos nemsokára teljesen kiszorítja az IPS-t.
    És hát igen: jack csati is van és bővíthető memória is, bár ilyenkor 1 sim-et be kell áldozni.
    Plusz a kamera is igencsak jó (bár annyira ez nem meglepő a korrekt szenzor és a Xiaomi egyre jobb szoftvere miatt). Gcam-mal meg nem is kell ecsetelni szerintem. Közel Pixel szint automata fotózás terén, este mondjuk érezhető a stabi hiánya, de nem vészes. Videózásnál kifejezetten jól teszi a dolgát az EIS is, bár ritkán videózok, de a G6-omtól igencsak jobb etéren, pedig abban optikai képstabi is volt. Camera 2API támogatás gyárilag van benne a Xiaomi egyéb csúcsmodelljeivel ellentétben ami szintén pozitívum számomra.
    A Widevine L1 támogatást hiányolom Netflix miatt, de hamarosan javítva lesz az is. A support is első osztályúnak tűnik szóval nem lesz itt para.
    Vártam az 1-2 fórumozó által leírt csúszó vagy meg sem jelenő értesítési problémát vagy a reklámok dobálását de semmi ilyesmi nincs. Ugyanúgy teszi a dolgát mint az eddigi droid telóim. Huawei Watch 1, Plantronics headset és Tronsmart T6 Bluetooth eszközök vannak párosítva hozzá, gond nélkül megy mind. Hibát még nem véltem felfedezni, a multitask is jó, semmi fontosát nem lő ki működés közben (ezt is írták néhányan MIUI-val kapcsolatban hibának). Hogy a többit kilövi-e azt nem tudom, veszett gyorsan betölt mindent hála az UFS2.1-nek és a Snapi 845-nek, tehát fel sem tűnik ha valamit újra kell töltenie. Az infrás arcfeloldás egyrészt nagyon jó dolog, másrészt az ujjlenyomat olvasóval karöltve veszett gyors és nem igazán tud hibázni (előbbi maximum erős napsütésben nappal nagyjából szembe tartva a telót azért előfordul kis gondolkodás). És mindez 110-ért :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák