Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T0rnad0

    addikt

    válasz Faresz29 #143 üzenetére

    Elvileg ha kitöltesz mindent nemre, akkor is beszámítja:

    (#140) KillerKollar: működik MM-ben és Emagnál is a beszámítás, tmx-en keresztül

    Z Fold 4

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Faresz29 #143 üzenetére

    Promóciós Szabályzat (Az 5.2.5 és 5.2.6 pontra koncentrálj. :) )

    Ez alapján megkapod az ajánlatot, elviszik a készüléket, de ha a felmérés után nem fogadod el az ajánlatukat (mert mondjuk nem adnának annyit, mint amit a honlap írt), akkor visszaküldik. Érzek egy kis zavart a levegőben ezzel kapcsolatban, hiszen ennyi erővel simán ki lehet játszani a rendszert. Végül nem kéred a beszámítást, de addigra már megkaptad az 55000 Ft-ot a vásárlás során és jó esélyel a telefont is átvetted. Csak nem kérik rajtad utólag az 55000 Ft-ot... :D

    Én most mondtam vissza e-mailben a SES megrendelést (pedig szegény csávó milyen boldog volt, még azt is mondta, hogy én voltam az első és már ki is fizettem), mert elfelejtettem, hogy én is kaptam egy 17900 Ft-os kupont a samsungtól a bemutatóra történő feliratkozásért... így inkább náluk rendelem elő, mert azért 18000 Ft-ot nem hagyunk a földön. Kicsit reménykedek, hogy holnap azt írják vissza a SES-ből, hogy "egye fene, kapsz ajándékba egy tokot ebben az összegben és akkor mindenki boldog marad.". Bilibe lóg... tudom... Ha esetleg valami ilyennel előállnak, akkor a samsungos kupont itt majd odaadom valamelyik rászorulónak. :DDD

    5. A KÉSZÜLÉKBESZÁMÍTÁS[3] FOLYAMATA
    5.1. A Résztvevők az alábbi módon jogosultak igénybe venni a jelen Promóció keretén belül biztosított, extra 35.000,- Ft (azaz Harmincötezer forint), illetve 55.000,- Ft (azaz Ötvenötezer forint) értékű Készülékbeszámítási Kedvezményt.
    5.2. Készülékbeszámítás a TMX Mobile Solution Szerviz Kft. által biztosítva a Samsung Webáruházban
    5.2.1. A Résztvevő a https://www.samsung.com/hu/smartphones/galaxy-s22/buy/ vagy a https://www.samsung.com/hu/smartphones/galaxy-s22-ultra/buy/ weboldalon kiválaszt egy SAMSUNG GALAXY S22, S22+, S22 ULTRA készüléket.
    5.2.2. A megrendelés véglegesítést megelőzően a kosárban található „Készülékbeszámítás” +Hozzáadás opciót kiválasztja, amellyel egyidőben a Samsung Webáruházon belül megtalálható Készülékbeszámítási oldal megnyitásra kerül.
    5.2.3. A Résztvevő a „Készülékbeszámítás” +Hozzáadás opció kiválasztása esetén automatikusan megkapja a Készülékbeszámítási Kedvezményt a kosárban található SAMSUNG GALAXY S22, S22+, S22 Ultra készülékre, amellyel Samsung Galaxy S22 és Galaxy S22+ készülékek vásárlása esetén 35.000,- Ft (Harmincötezer forint), illetve Samsung Galaxy S22 Ultra készülék vásárlása esetén 55.000,- Ft (azaz Ötvenötezer forint) árkedvezmény levonásra kerül az új SAMSUNG GALAXY S22, S22+, S22 ULTRA készülék Samsung Webáruházban megjelölt végfelhasználói árából.
    5.2.4. A Résztvevő a Samsung Webáruházon belül megtalálható Készülékbeszámítási oldalon az alábbiak szerint veheti igénybe a készülékbeszámítási szolgáltatást:
    - a régi készülék IMEI számát beírja, ezt ismeri fel a TMX adatbázisa;
    - ha nem ismeri fel, legördülő menüből kiválaszthatja a készüléket;
    - a Résztvevő megadja a készülék állapotát, és benyújtja az igényt.
    5.2.5. A Résztvevő automatikusan kap egy elektronikus levelet, amiben megtalálható a TMX előzetes, indikatív árajánlata a régi készülékre vonatkozóan.
    5.2.6. Készülékbeszámítási folyamat folytatása:
    - Amennyiben a Résztvevő elfogadja a megküldött előzetes, indikatív árajánlatot, a TMX futárral elszállítja a régi készüléket, ahol bevizsgálásra kerül és végleges árajánlatot kap, amit ha elfogad, személyes adatok megadása után átutalják az összeget; ha nem fogadja el, visszaküldik a készüléket.

    [ Szerkesztve ]

  • bordi10

    senior tag

    válasz Faresz29 #3605 üzenetére

    Ez lett az Ultra topicja, sztem inkább ide írjál :K
    [link]

    Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz Faresz29 #3605 üzenetére

    Tegnap óta szarakodik a Yettel, szóval valószínűleg ott van a gond, nem a telefonban.

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák