Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz Aryon87 #936 üzenetére

    Nekem is ez. Annó Note 9 után baromi nagy csalódás volt a 10+. Persze az is jó lett, de sok hónap kellett hozzá. Nagyon szerettem mindegyik Note-ot. Ez a dolog viszont piszkálja a csőröm nagyon. Mint írtam, nem vagyok nagy fotós, de amikor fényképészek, akkor szeretnék jó képeket csinálni, főleg, ha ennyit kifizettem egy telefonért. Az évek alatt összejött képeken meg teljesen egyértelműen látszik, mikor váltottam pl. 9-ről 10+-ra. Értékelhetetlenek voltak a képek az első pár hónapban. Komolyan, egy hullámot tudnék rajzolni, annyira egyértelmű, mikor vettem az új modellt és az is látszik, mikor kezdett javulni a frissítés ékkel a képminőség.

    Most is váltanék, pedig már nagyon beettem magam az Apple ökoszisztémába (IPhone, iPad, Mac Mini, Apple watch, Airpods pro, stb), és az igazat megvallva minden működik (nem tökéletesen, olyan nincs), de ezt is megunja az ember.
    Viszont így hogy? Tényleg az van, hogy inkább kapok kevesebb feature-t, vagy inkább zavar, hogy nem tudok képet kirakni csak AirPlay-es TV-re, nincs időzített SMS, AOD, stb, de day 0-tól pl. Ugyanazt a képminőségért kapom, max az olyan extra dolgokra kell várni, mint a deep fusion.

Új hozzászólás Aktív témák