Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Flind #47 üzenetére

    Folyamatos terhelés alatt bármelyik flagship pillanatok alatt lemerül, úgyhogy felesleges csak HTC problémaként feltüntetni továbbra is. :)

    Amúgy nem tudom milyen kompaktságról hadoválsz itt egy ideje, de ha kompakt telefont keresel, akkor vegyél 3-4 inches kijelzővel ellátottakat. Ezek felett már eljön az a szint, mikor már egy ujjal nem éred el a tetejét, itt már meg is bukik a kompaktság. Amúgy esküszöm nem értem mi a baj a kávával, használom az M7-et már 1 éve, sose gátolt meg semmiben az a káva. Valahogy mindenki szeret ezeken lovagolni, gondolom mindegyik M7-et, vagy M8-at használ.

    Hidd csak el, bőségesen eléri a hallgatható szintet, nem recseg, nem torzít tisztán szól. Videó lejátszásra, zenére bőségesen elég, ha egyedül vagy. Sosem fogja átvenni egy telefon sem a hangfalak szerepét, de nem is ez a céljuk. Érdekes a mobilarénás srácok mindig etalonként hozzák fel a bemutatóban, gondolom ők is csak a marketing bullshitet nyomják és egyáltalán nem értenek hozzá/nem fordul meg elég telefon a kezükben összehasonlításképpen.

    Üveg szendvicses telefonokkal pedig ne röhögtess, összegyűjtik az összes létező ujjlenyomatot, 2 perc után már hányadék a háta. Azért a Samsungot felhozni, mint jó anyaghasználat, ezen jót nevettem. :D Kapott egy fém keretet, ettől a háta ugyan olyan hatod minőségű műanyag.

    Amúgy kérlek majd írd meg, hogy melyiket választottad, hogy annak a telefonnak emelhessek egy kőszobrot.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

  • toeki

    senior tag

    válasz Flind #47 üzenetére

    "Samsung (Alpha, Note 4) vagy Xiaomi flagshipeket, fém keret minőségi műanyag hátlappal."

    eszednél vagy????
    bármit szedsz adj belőle nekem is...

Új hozzászólás Aktív témák