Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Flind #38 üzenetére

    Még mindig a M7 és az M8 az elmúlt két év telefonjai. :U

    Megyen!

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Flind #44 üzenetére

    Azért biztos ér valamit, a felhasználóknak is és a gyártónak is. Nyilván, ha hosszabb időn át használtad volna valamelyiket, akkor nem tennél fel ilyen kérdéseket. Az okokat meg lehet sorolni, az akku annyit bír, mint bármelyik másik felső kategóriás telefon. Ez a probléma nem csak a HTC-re orientálódik. Kamerában lehet kivetni valót találni, de ez is szubjektív, van aki ezzel a kis szar kamerával is kiváló képeket tud csinálni. Helykihasználást hagyjuk, a hangszóró pedig valóban köröket ver a riválisokra. Telefon hangszóróhoz képest nagyon szépen szól, azt pedig ne várjuk, hogy majd itt stúdió minőséget fog hozni. :)

    Valóban a fém burkolat átlagos, nyilván... Érdekes módon, Te mindig megjelensz fikázni a HTC-t, amint előkerül egy cikk, ha annyira fifikás vagy a telefonok minőségére, vajon miért csak egy Alcateled van? :U

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Flind #47 üzenetére

    Folyamatos terhelés alatt bármelyik flagship pillanatok alatt lemerül, úgyhogy felesleges csak HTC problémaként feltüntetni továbbra is. :)

    Amúgy nem tudom milyen kompaktságról hadoválsz itt egy ideje, de ha kompakt telefont keresel, akkor vegyél 3-4 inches kijelzővel ellátottakat. Ezek felett már eljön az a szint, mikor már egy ujjal nem éred el a tetejét, itt már meg is bukik a kompaktság. Amúgy esküszöm nem értem mi a baj a kávával, használom az M7-et már 1 éve, sose gátolt meg semmiben az a káva. Valahogy mindenki szeret ezeken lovagolni, gondolom mindegyik M7-et, vagy M8-at használ.

    Hidd csak el, bőségesen eléri a hallgatható szintet, nem recseg, nem torzít tisztán szól. Videó lejátszásra, zenére bőségesen elég, ha egyedül vagy. Sosem fogja átvenni egy telefon sem a hangfalak szerepét, de nem is ez a céljuk. Érdekes a mobilarénás srácok mindig etalonként hozzák fel a bemutatóban, gondolom ők is csak a marketing bullshitet nyomják és egyáltalán nem értenek hozzá/nem fordul meg elég telefon a kezükben összehasonlításképpen.

    Üveg szendvicses telefonokkal pedig ne röhögtess, összegyűjtik az összes létező ujjlenyomatot, 2 perc után már hányadék a háta. Azért a Samsungot felhozni, mint jó anyaghasználat, ezen jót nevettem. :D Kapott egy fém keretet, ettől a háta ugyan olyan hatod minőségű műanyag.

    Amúgy kérlek majd írd meg, hogy melyiket választottad, hogy annak a telefonnak emelhessek egy kőszobrot.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

  • CptAdamica

    veterán

    válasz Flind #52 üzenetére

    Az én farmer nadrág zsebembe még az 5,5 inches telefon se lógna ki. Nem cica fiú farmert kell venni és minden probléma megoldódott. ;] Értsd már meg ember, hogy a telefon hangszóró, meg az asztali hangfal két külön világ. Komolyan senki se mondta, hogy egy 400 wattos hangfalt lenyomna, még mindig telefonoknál vagyunk. :D És igen az előlapja ennek is mindig tiszta hányadék, mert üveg és gyűjti az ujjlenyomatot, azért szoktam gyakran törölgetni.

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák