Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klaus Duran

    senior tag

    válasz CptAdamica #48 üzenetére

    :DD

    Mobilarénán meg mindig Samsung marketing latható. :DDD

    Én hasznosnak is találom az alsó kávát mivel nekem így jobban kézre esik, magasabban kezdődik a kijelző.

    A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

  • Flind

    senior tag

    válasz CptAdamica #48 üzenetére

    Ha neked mindegy hogy 1-2 vagy 3-4 napig bírja a telefonod töltés nélkül, akkor neked tényleg nem szempont, de másoknak az lehet.

    Olyan kompaktságról, hogy kilóg-e egy centire a zsebedből egy 5"-os telefon és nyomja a lábad, vagy nem lóg ki egy másik 5"-os telefon, és nem nyomja a lábad. Lapát kezem van, 5"-ig teljesen átérem a kijelzőket egy ujjal. De a tökéletes méret nekem 4.6"-4.7", mert azt még 100%-ig biztosan tudom egy kézben tartani, és minden zsebembe kényelmesen belefér.

    Az én telefonom hangszórója sem recseg, és tisztán szól, mégis ha mellérakom a hangfalam, hallok egy "kis" különbséget. Tudod, ha megszokod a minőséget, észreveszed hogy egy ilyen kis hangszórónak mennyivel rosszabb hangzása van, és máris teljesen szarnak tűnik.
    Mint írtam, tényleg etalon a mobilok között, tisztában vagyok vele. De attól hogy jobb, nem lesz jó.

    Ennyi erővel telefonokkal ne röhögtess, üveg van az elején, tiszta hányadék ha használom. Felrakok egy anti-fingerprint fóliát, és problem solved.
    Hidd el, eléggé fikáztam én is a Samsungot az anyaghasználata miatt, és most sem kéne, de tapogattál már Alphát vagy Note 4-et? Teljesen rendben van már az a műanyag is (tényleg minőségi). Persze az egész telefon anyagminősége még mindig nem éri el mondjuk a Sonyk szintjét.

    Oké: 90% hogy vagy Xperia Z4 Compactot fogok venni ha megjelenik, vagy Z3 Compactot. Az sem hibátlan, csak majdnem. Z4C már valszeg az lesz. ;)

  • Nuada herceg

    őstag

    válasz CptAdamica #48 üzenetére

    Káváról annyit egyébként, hogy egyértelműen szebb tőle a telefon, ha kisebb, vékonyabb a káva!
    Viszont a felhasználhatóság rovására megy. M7 után az M8-nál akadtak ezzel gondjaim. az álló gépelésnél, vagy ha lapozok valamerre suhintással és 1 kézzel próbálom. Sokszor hozzáér a kezemnek olyan része is már, amelyiknek nem kellene és így nem azt csinálja amit kellene.
    Szóval az M7-nél az a vastag káva sokszor inkább a segítségemre volt, mint ellenem.
    Persze ismétlem, sokkal szebb a vékonyabb káva. :) Majd megszokom ezt aztán jó lesz. :B

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák