Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz zagloba #803 üzenetére

    Nem adtad hozzá a mi accountod ezért ír hibát

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • zagloba

    aktív tag

    válasz zagloba #803 üzenetére

    Na sikerült megvan a megoldás!
    Köszönet Milestoe2 mesternek! Ezt elolvastam és rájöttem ,h lehet nekem is a telefon keresést kikell kapcsolnom a telefonon!
    Kikapcsoltam! Megpróbáltam nyitni nem megy! Újra bekapcsoltam a telefont és már hozzá tudtam adni a telefont a fejlesztői menüben!
    Utána újra összeköt a számítógéppel ! Elindítom az unlock programot és máris várhatok 168 órát! :-)

    Új Válasz 2020-01-04 15:29:20 (#9568) Milestone2
    Milestone2
    veterán
    Tapasztalatmegosztás!
    Az év utolsó hetében kikerült egy pletyka az új védelmi szabályokról. Az újévi “ajándék“ a Xiaomitól [http://forum.gsmhosting.com/vbb/f715/xiaomi-new-security-come-2020-a-2754120/] tökéletesen működik.
    Redmi Note 7-esem, egy sima újraindításba belenyekkent.
    Bootolt a Redmi logóig, majd átugrott Fastboot módba.
    Fastboot mód van, de nem látja sem a Windows, sem a Linux (mindkettő gond nélkül látta még pár nappal előtte).
    MiFlash nem érzékeli. Kínai MiPCSuite nem érzékeli.
    Orangefox megmaradt, de szintúgy sem MTP, sem ADB-sideload kapcsolat nincs a számítógéppel. Első lépésben cache s dalvik törlés...ugyanúgy megáll a Redmi logónál...majd Fastbootba ugrik. Jó, mondom akkor kapsz egy Factory Resetet. De ezután is ugyanez a szitu.
    Itt egy cseppet dühös lettem. Leültem gondolkozni. Mondom van még egy ötletem, hátha az a Fastboot mód megy félre...így most Orangefox alól indítottam újra bootloaderbe (fastboitba). Hurrá így már látta a MiFlash (de azt én nem szeretem), hurrá látja a kínai MiPCSuite is...gyorsan meg is flesseltem a china developer rommal (én azt használom) és itt jön az érdekesség, ami miatt az egészet leírom! Eddig a sikeres flash után beindult a telefon, beírtam a wifit, majd a mi fiókomat meg a jelszót és már indult is a rendszer. MOST NEM! Most kiírja, hogy nem megengedett a belépés! Nem jelszóhiba. Nem megengedett, mivel a behalt rendszerben BEKAPCSOLVA MARADT A KÉSZÜLÉKKERESÉS (FIND DEVICE).
    Gyorsan elmentem egy órát sétálni, átgondoljam, lenyugodjak. A séta alatt, ahogy a leírásban olvastam, felmentem egy másik teóval az i.mi.com oldalra. Manuálisan kikapcsoltam a Redmi Note 7-ről a Készülékkeresést...20 perc múlva hazaértem. És ugyanaz a telefon ami az előbb nem engedett be a hibátlan jelszavammal, most simán beengedett, kezdhettem a belakást.
    1. Jó ha tudtok erről az új védelemről
    2. Egyre “jobb“ véleménnyel vagyok a Sáomi minőségéről. (Nemrég halt végleg meg a Redmi6A-m...s most a RN7 is belebukik egy rebootba...hmmm...egyre jobb a minőség.)

Új hozzászólás Aktív témák