Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz Kristof14 #2932 üzenetére

    Szinte mindenre amit tud.
    Napi 3 alkalom ébresztés, persze ebből 1 a reggeli kelés.
    Ha zajos helyen vagyok, bekapcsolom a BT.-ot és ha nem hallanám a csengetést, szépen rezeg és észreveszem. Akkor is jó ha olyan helyen vagy ahol nem akarsz másokat zavarni a csengőhanggal. Ugyan így be vannak állítva, ha mail-t, sms-t, vagy bármi app. amit kijelöltem értesítést küld. Minden reggel megnézem, hogy aludtam, mennyi volt a mély alvás és mennyi amikor félálomban voltam vagy forgolódtam. Délután van mindig 2 fontos időpont amit beállítottam és akkor rezeg. Az intelligens ébresztés meg figyeli, hogy mennyire mélyen alszom és a beállított idő előtt ébreszt, ha úgy ítéli meg, hogy nem alszom mélyen. Minden nap megnézem mennyit gyalogoltam és mennyi van még vissza, hogy elérjem azt a limitet amit kitűztem. Minden nap minimum 20 km biciklizés, ilyenkor a zoknimba teszem és szépen mér minden fordulatot. Mutatja mennyi kalóriát égettem el, mennyi időm ment rá, mekkora távot tettem meg, stb. Mindemellett vízálló és nálam 2 havonta egyszer kell tölteni az sem tart sokáig Pc-be dugva. Be van állítva a telefonon a zárolás (PIN kód vagy ábra), de ha a karkötővel a telefon közelébe érek kb. 1m-en belül akkor nem kér kódot, de ha arrébb megyek és valaki piszkálná, már kódot kér. Lehet valamit kihagytam.

Új hozzászólás Aktív témák