Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz saltanus #558 üzenetére

    Teljesen irreleváns sajnos, hogy régen mennyi idő beleölésével milyen eredmény volt elérhető. Azóta változtak az arányok: a nyeremények csökkentek, a tuning ára az egekben, és az a tuning, amit régen csak "műkedvelők" csináltak poénból (mert sok esetben semmit nem jelent egy egy fejlesztési szint), mára kötelezővé vált a PR feltételek miatt, iszonyat pénzekért. Soha nem fogsz a végére jutni.:N És ezt most mindenféle szarkasztikus felhang nélkül mondom: soha.

    Vehetsz goldot, de soha nem lesz elég...:( Illetve van az a pénz, amiért annyit veszel, hogy már elég, de könyörgöm, 27K-t elkölteni egy 1000 goldos csomagra, hogy aztán azt elvigye egyetlen (!) autó, vagy rosszabb esetlen egyetlen autónak egyetlen (!) tök értelmetlen tunigszintje, egyszerűen hihetetlen mértékű lehúzás.:O

    Cobra így, Cobra úgy... Vannak ott más nyalánkságok is... Nekem a Lexus LFA csapta le a biztosítékot - annak idején. Pedig benne volt 150-160 órám már, és kb. 78%-nál tartottam. Volt párszor, hogy közben vásároltam is (egyszer egy Car Packot, amikor még lehetett, néha goldot, néha egy kis R$-t amikor "hirtelen kellett"), szóval miattam nem fognak éhen halni a programozók, az tuti.:R Csak csúnyán átvertek a frissítésekkel, ellehetetlenítették a játékban való haladást.:U

    Amúgy ha sokat akarod egyhuzamban tolni, akkor ott a töltő. Csak egy hosszú USB kábel kell hozzá, és nem zavar a kormányzásban.:) Viszont a csuklód fájni fog, azt borítékolom. Annyit meg nem ér az egész, hogy hosszú órákat farmolj, és pikk-pakk elmenjen a megkeresett összeg egy értelmetlen tuningra.:o Goldot farmolni meg még sokkal nehezebb, hiszen ha ugyanazokat a versenyeket futod, akkor nincs 25%/50%/75%/100%-os bónusz a szériában, tehát marad a szintlépésekért kapott ~3 goldos alamizsna. Szintet lépni meg hadd ne mondjam, hogy mennyi idő, ha ilyen lófütty összegeket ad a proggi versenyenként. Eleve csak kevés futamon "éri meg" farmolni, ahol a befektetett időért viszonylag sok R$ jár, és ezzel "fame" is. Szerintem csináld, amíg szórakoztató, de azt már most felejtsd el, hogy "belátható időn belül" a végére érsz, ha nem költesz rá "párszázezer" forintot. (Márpedig nem vagy megőrülve, hogy ennyit rákölts, ugye...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák