Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    válasz DigitXT #371 üzenetére

    1-2 évvel ezelőtt a Death Rally lopta tőlem az időt. Androidon. Egyszerűen nem tudtam letenni. Hasonlóan felülnézetes, mint a Reckless, csak itt fegyver is jár a járműhöz. Két-három perces futamok, mégis órákig zúztam.

    Mire fejlesztésre adom a fejem, addigra már nem érdemes. :) Sajnos most egy PC el sem férne az asztalomon, sem mellette. Egyébként, mindent mobilon, vagy tableten intézek. Nagy telefon, nagy tablet. Gép elé, nem lustaságból nem ülök, hanem mert nincs rá igényem. A mobil mindig nálam, gyorsabb, egyszerűbb, megszoktam. Most szerencsémre olyan készüléket birtokolhatok, amit piszkálni sem kell, régen első mozdulattal rootoltam mindent, még azt is, amit nem kellett. Rom csere stb.

    @zsotesz81: Feltűnt nekem is. :) Majdnem be is szereztem egy használt, jó állapotú PS3-at, de olyan öreg a tv-m, hogy igazából nem adja át az élményt. A kettőt együtt megvenni ezekben a háborús időkben nekem most sok lett volna. Egyébként sem nézek tv-t. Küszöbön a PS4, lehet majd azt választom, ha választani kell.

Új hozzászólás Aktív témák