Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz BaLee #57 üzenetére

    Sokan lennenek boldogok, ha a fizetesuk a kov honapban megfelezodne, mikozben a torlesztoreszletre olyan kamatokat adnanak a kiszamithatatlansag miatt, hogy tervezheto legyen, hogy senki nem merne kolcsonoket felvenni. Ez az elfogadottsag?

    Szart sem er a hetkoznapi felhasznalasnal, csak a stabil fizetoeszkoz mellett erdekes, mint kiegeszites. De oszinten szolva meg nem oldott semmit, csak behozott x uj problemat.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • updog

    senior tag

    válasz BaLee #57 üzenetére

    "míg a hagyományos bankrendszer egyre kevesebb olyan dolgot kínál ami az ügyfélnek is jó és megéri (emlékezzetek vissza 5-6 éve milyen bankkártyás visszatérítések voltak, repkedtek a 3-5%-is visszatérítések, most meg már 1%os visszatérítésnek örülni kell. Kamatokban ugyanez, ha értékpapírt számlát szeretnél ott szintén mindennek díja van."

    Ez csak annyiban a bankrendszer hibája, hogy nem hülyék, és jótékonysági szervezetként nem tudnak működni. Mint ahogy a kripto infrastruktúráját is mi fizetjük, a különbség az hogy pl. én aki életemben egyszer vettem a vicc kedvéért Dogecoint, ugyanúgy érintett vagyok (csak én szívok, nem profitálok) mint aki a házára felvett jelzálogból is VGA-t, HDD-t, akármit vesz hogy bányásszon.
    "Addig kriptoban az 1% az alap, de 2-8% közötti visszatérítés is elérhető, éves kamatok, biztonságos helyen stabil coinokra 10% körüli hozamot adnak, különböző oldalak emberek ajánlásáért és azért, hogy te accountot csinálsz náluk, vagy valamennyi kriptót tárolsz náluk adnak 20-50$-t és rengeteg ilyen lehetőség van"

    Egyrészt a szó amit keresel: "még". Ne aggódj, mihelyt meglesz a kritikus felhasználói tömeg, a crypto lesz az új szemétbankok. Másrészt én is láttam már crypto mellett kardoskodó emberkék aláírását teletömve 3-4 affiliate linkkel, aztán csodálkoznak hogy leMLM-ezik (szép szó)... azért ez eléggé csökkenti a valódi haszna melletti érveket, ha amúgy fizetnek hogy promótáld és azért is hogy mások "csatlakozzanak".

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák