Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricshard444

    veterán

    válasz Milka 78 #11 üzenetére

    Mondhatjátok a tippeket, hogy miket nézzek meg, ami alatt szignifikáns a gyorsulás 280/7970-hez képest.

    Sinesol: Nem, ahogy látod a gyorsulást alap és OC 290 között mindenhol 10-15%, ergo vagy mindenhol CPU limit van, vagy ami reális gyorsulást és lehetőséget takar: nincs CPU limit sehol.

    Mondhatjátok a tippeket, hogy miket nézzek meg, ami alatt szignifikáns a gyorsulás 280/7970-hez képest.

    Splinter Cell: 2x2 SSAA; Absolution: 8x MSAA + FXAA; Metro: SSAA bekapcsolva

    Kétlem, hogy így tesztelnének mások, én nem sajnáltam a szűréseket, erre képesek a kártyák :P

    Yep, Techpower:

    Blacklist: 4x MSAA; Hitman: 4x MSAA; Metro: nincs AA.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok...

  • HSM

    félisten

    válasz Milka 78 #11 üzenetére

    TR az bizony egy 7970/280X-el is áll-leejtős sebességben. :) 2X-es SSAA-val is nagyon szépen futott nálam még a 7950-emen is tuning nélkül. :)

    (#12) X Factor: Elég gáz pedig, pl. nem tudsz mondjuk második asztalnak odatolni egy kisebb, régebbi monitort a fő mellé, vagy fújhatod, ha van egy régi, de jó projektorod. :U

    Nekem pl. egyre jobban hiányzik munkához a 23"-os IPS Dell mellől egy kis vacak TN második asztalnak. Egy darabig volt plusszba egy 15"-os kis pici monitor, és állati jó volt. Nem gondolom, hogy akinek van egy erős játékkártyája, attól értelmes döntés volt elvenni ezeket a lehetőségeket, hogy spórolni lehessen pár tranzisztort. :(
    Ha 290-em lenne, kereshetnék DVI-os gagyi monitort, ami minimum dupla ár egy VGA-shoz képest, tök feleslegesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák