Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    Ha egy két (vagy több) évre vásárolt készülék az idő alatt bármely funkciójával akár csak egyszer is kényelmesebbé teszi a használatát, akkor már nem volt fölösleges a fejlesztés szerintem. A kesztyűs is ilyen dolog. Nem kell, hogy 24/7 minuszokban telefonálj, de ha épp akkor kap el egy hívás a kedvesedtől, szüleidtől, haveroktól, amikor nem éppen lerohad rólad a gatya (nem kell télre gondolni, elég egy őszi/tavaszi hidegebb éjszaka is buliból hazafelé, amikor nem viszel magaddal kesztyűt pl.).
    A képstabilizátor megint ilyen. A nagy többség azt hiszi, hogy a MP adja egy kamera erejét. Igen, egy bizonyos szintig, de azután már az extra hardveres/szoftveres "apróságok" amik alapján az ember választ, ha fontos szempont neki, hogy ne kelljen a fél tégla méretű tükörreflexes gépét cígölnie vonaton/repülőn. A Nokia nagyon jól megtalálta ezzel a vékony keresztmetszetet, hogy a low-light fotózást fejleszti, mert jó fényviszonyok között már bármelyik mobil képes jó képet készíteni. (Persze kiderül, hogy mi igaz ezekből, ha megjelenik a teló - bár ahány teszt, annyi eredmény általában, inkbb az user-visszajelzések a lényegesek.) :)
    Az egyetlen bajom az lesz ezzel a vonallal, ha MS is elindul az iStore vonal felé, ami várható valamilyen szinten.
    A két maghoz remélhetőleg elég lesz ez az aksi, de a mostani 1 töltés/1 nap nekem nagyon nem jön be... (A Motorola szimplán elqrta, hogy a Razr maxx hd-t nem dobja ki asap európában.) ...Az MS/Nokia is, mert így a2 aki most akar telefont venni az nagy eséllyel behúz egy iphone/S3/Note 2-t. Ofc. akinek fullos teló kell esetleg tabbal kiegészítve, az meg fogja várni a W8/WP8-at (kamera/szolgáltatások/kinézet support) .

    OFF: Nekem meg alapból nem jön be a lekerekítés mánia, úgyhogy nincs sok alternatívám sem. Kíváncsian várom a megjelenést és egy 920-hoz illő tabot a telóm mellé! ;)

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák