Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz Csapoati #119 üzenetére

    De könyörgöm ki mondta hogy nincsen a telefonon semmilyen extra adat? Nyilván ha a Te telefonodon nincs semmi ilyesmi akkor nem is fogod kóddal védeni azt ami nincs , ez teljesen nyilvánvaló.

    Csak akkor azt nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy az, akinek hitelkártya, bank, ebay, amazon, személyes képek, emailek, fontos jegyzetek, stb találhatók a telefonján, az szeretné biztonságban tudni ezeket az adatokat? Senki nem a készüléket félti hanem magukat az adatokat.. sokkal értékesebbek mint egy készülék.

    Az pedig, hogy Weeman1 fórumtárs paranoiaásnak nevezi azokat, akik szeretnék megvédeni egy esetleges elvesztés esetén a saját személyes adataikat, szerintem nagyon szűk látókörű szemléletmódra utal.

    Önmagában sem értem amúgy, hogy mi értelme megnyilvánulni bármilyen fórumon, és ezt általánosságban értem a topik hangulata alapján, ha az ember semmilyen módon nem képes elfogadni vagy felfogni más véleményét.

    Mégegyszer, én teljesen el tudom fogadni hogy az akinek semmilyen értékes adat nem található a telefonján, az nem is védi azt . Vagy a ház hasonlathoz visszatérve ha valakinek építés alatt van a háza és teljesen üres akkor nyitva hagyhatja persze semmilyen jelentősége nincs mert nem tűnhet el semmi.

Új hozzászólás Aktív témák