Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz HarleyCustom #10 üzenetére

    Te most hülyéskedsz ? Ne viccelj már, gyakorlatilag hetente jön egy hír már itt MA-n is, hogy épp mi az aktuális rákja a pixelnek. Az árazását még a MA teszt is firtatja, egyik évben még egy tök olcsó Dev készülék volt, aztán dobták a Nexus vonalat és megjött a droid iphone-ja. Én nem fogok nekiállni visszakeresni, hány cikk jött a megjelenése óta a hibáiról , de konkrétan ott tartok hogy már néha rá se kattintok, főcímben látom Pixel 2 , rákos megint , megyek tovább. Egy rakás szar ez a készülék, pedig én nagyon akartam, hogy jó legyen, ugyanis minden egyes nap egyre jobban szeretnék végre már rendes , vanilla droidra váltani (S7E , tácsviz , gondolom nem kell ecsetelnem). Viszont ez nem alternatíva, ezerszer inkább 3 xiaomi A1 , mint 1 pixel. Az árával pedig nem lenne baj, ha prémium lenne, de nem az. Azt meg hagyjuk, hogy millllyen gyönyörűséges képet lő, nem ettől lesz egy telefon prémium. Jó anyag , jó akku , vízállóság , ilyenek. A pixel egy rettentő bugos droidos kompakt fényképező.

    ui : lehet nem a 200. hiba amit a cikk említ , de annyi van hogy én is ekkora számot mondanék elsőre. Az nem véletlen, ha valakinek ez marad meg a fejében... :U

    szerk :
    remélem így érted már a kolléga (és sok más ember) problémáját a csúcsdroiddal :

    Ajánlom figyelmedbe a képen lévő felülről második cikk alcímét. Persze tudom , a szerkesztőség is hülye mer a tied működik.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák