Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz nozs23 #8 üzenetére

    Hosszasan lehetne sorolni, hogy ki melyik eszközét, mire használja, és a variációk számát elnézve tuti nem lehet kijelenteni azt, hogy na, már pedig a TV ilyen, a laptop, tablet, stb. pedig emilyen képarányú legyen. Mindazonáltal érdekes, hogy a TV-knél, - ahol a leginkább indokolt lenne nyújtott képarány (ahogy Te is írod, a filmek miatt) ott - mégis a 16:9 az általános.
    Egyébként a telefonodat nem azért éred át, mert nyújtott, hanem mert nem széles (70-75 mm). Vagyis nyugodtan lehetne ugyanilyen szélesség mellett egy 16:9-es modelt is csinálni, ami nem csak széltében, de végre hosszában is használható lenne ...
    Emlékszem, mikor még nem volt feltalálva a 18:9, akkor kb. mindegy volt, hogy milyen széles a telefon. Aztán jött a Samu és megcsinálta a 8-as Galaxy-t. A nép pedig rájött, hogy jé, mennyivel jobb ezt fogni, mint a 8 cm-es korábbi modelleket. Csak aztán elindultunk a táviránytó "form factor" irányába, ami kb. ugyanúgy használhatatlan mert nem, vagy nagyon nehezen lehet elérni a tetejét a telefonnak, de ez most mind1. Szóval fura állatfaj a vevő ...
    Tuti ezt a lyukasztott tablet-et is zabálni fogják, pedig csúnya és kényelmetlen ilyen keskeny kávákkal.

    [ Szerkesztve ]

  • Narxis

    nagyúr

    válasz nozs23 #8 üzenetére

    Én ezer éve tableten nézek sorozatokat, van UHD TV is de azon csak az Our Planet nevű netflixes dokut néztem, ott láttam értelmét. Többinél kényelmesebb az ágyban fekve tableten fogyasztani ezeket a tucat dolgokat.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák