Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szente

    addikt

    kicsit meg védeném a sagemet mint márkát.azért tudtak ők elég jó kis készülékeket alkotni.
    én anno egy évig birtokoltam egy ilyet.persze nem ilyen szinben,hanem csoki barna ezüst "kerettel".nagyon jól nézett ki szerintem(meg mások szerint is).nagyon szerettem ezt a telefont.a zene lejátszója nagyon rendben volt és a hozzá adott füles is nagyobb szintet üt meg mint amit pl az n73 me-mhez kaptam.a legjobban amit szerettem benne(és ezt szivesen viszont láttam más készülékekben)az,hogy a rezgést nem rezgő motor keltette,hanem a telefon hagszórója rezegtette a készülék házat.így például,ha beraktam egy zenét és kihangosítottam,majd leraktam egy fa asztalra,olyan mint ha rendesen lett volna a zenékben mély.tényleg olyan hangja volt.nem zizegett,annyira erős nem volt a rezgés,hanem pont annyira,hogy mély hangzást keltsen.ami viszont a legjobban iritált benne,amikor a menüben vissza léptem egyet,akkor mindig fel jött egy pár másodpercre egy ablak mégse felirattal.ez kicsit lassította a menüben való haladást.összességében nagyon rendbe volt ez a telefon.nem bántam meg egy percig sem,hogy anno ezt választottam.a többiről persze nem nagyon tudok nyilatkozni,mert csak ez az egy sagemes élményem volt,de ez elég pozitív.

  • szente

    addikt

    válasz blueMerle #8 üzenetére

    jó én se azt mondtam,hogy nem voltak hibái,de ahhoz képest sokan mennyire lehúzták ezt a márkát,annyira azért nem volt rossz(ez a telefon).egyébként nekem nem kellett szervizbe vinnem,és úgy tudom,hogy a következő tulajnak sem....lehet hogy kifogtam? :U :F

Új hozzászólás Aktív témák