Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eldrah

    aktív tag

    válasz szkaroly #667 üzenetére

    Az 5G hianya engem nem izgat pl. Szerintem tul van ez misztifikalva... kiépített halozat sincs rendesen még..amireeg lesz, addigra ugyis lecseréli az ember a telefont szinte. A rezonalas vicces..nem tudtam elképzelni milyen lehet amikor olvastam róla,de ebben a tokban pl. Nem érzem, na meg őszintén, hány ember hallgat kihangositva így zenét?
    Ghosting.. remélem nem lesz olyanom:/
    OIS.jo dolog, de elég jól mukodik a stabilizalas igy is. Trappoltam a túrán (videokon a mappaban hallani mennyire szuszogok :D ) eleg osszevissza terepen megis turhetoen egyben tartja a regihez képest.
    Ami nekem nagyon nem tetszik, de ezt is embere valogatja, ez az oldalra rakott ujjlenyomat olvaso..alig akarja felismerni a mintát es kenyelmetlen helyen van nekem..a hatulra szerelt .egoldas nekem a legjobb volt eddig kenyelem és működés szempontjabol. Bar ez is megszokas kérdése.
    A kamera meg...Ez egy telefon.. arra megorokitsek vele par szep helyet, a gyerekek bohockodasait, es nagy neha visszanezzem bőven elég:)

    Snecizero: szerintem felesleges csere ha csak emiatt a toltes miatt tenned..Most akkor nem fel ora hanem 20 perc amíg feltölt..De persze kinek mi az érdek:) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák