Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz embe #604 üzenetére

    Szia!

    Nekem nem rég óta van ilyen telefonom. Illetve mellette van tükrös gépem is. Nekem kiemelten fontos a kamera.

    Ami feltűnt eddig: (főleg ha raw képekről beszulnk:
    - Lencse rajzolat kicsit puha. Főleg messzebb lévő fáknak az againal észrevehető.
    - 100%-os kepkivagasnal pont jó kép. Elég éles. Utána jobban belenagyitva megint puhak a részletek. (Előző telefonommal még egy kis nagyitast elbirt a kép. Viszont az csak 13 mp-es volt, így ez pont annyira részletes).
    - Kromatikus aberacio: van. Szerintem nem annyira vészes mint állítják itt a forumon. Extrem helyzetben jön ki. PS-ben korrigalhato.
    - Raw: összes kamerával lehet, raw-ot és záridot állítani. Szerintem ez nagy plusz pont.
    - Lencse. Mindenhol éles a kép. A sarkokban is.
    - jpg-k: Túl erős a zajszures. Kicsit tulszaturaltak a képek.
    - Ami különösen tetszik, hogy mindig jó képet csinál. 10-bol 10 kép sikerül. Korábbi telefonommal 3 ha sikerült.
    - Több xiaomi készüléket összehasonlítva arra jutottam h nincs eget rengető különbség markan belül képalkotásban.
    -64 MP : sztem nem sok értelme van használni.

    Összességében nekem nagyon bejön. Amiket írtam is csak szorszalhasogatas. Abszolút vállalható a kamera. Nekem amúgy is az a fontos H raw-ban mit tud és azzal meg vagyok elégedve.

    Azt tudom tanácsolni H néz meg sok teszt képet (doxomark, gsmarena) úgy biztos el tudod dönteni H tetszik-e :)

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák