Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konigjanos

    senior tag

    válasz #92540160 #5114 üzenetére

    Leírom a saját konfigom, meg véleményem, hátha segít: szintén digi net, 1000/200, gigabit router, kábellel a tv-ig. asztali gépben 4 terrás vinyó, rajta kb 1000 film, + több évad rengeteg sorozatból ( összes south park, összes family guy, stb) az asztali gépben I5 proci, 8 giga ram. LG 60UJ6307-ZA tévé, tablet, androidos mobil. Az első beállítás volt rengeteg idő, amíg beállítottam a magyar ügynököket a plexben, meg átírtam a hibás címeket, és kézzel párosítottam MINDENT, amit nem ismert fel. ez kb 7 órát vett igénybe, de utána egy kánaán, túlzás nélkül egy teljesen más moziélmény. egyrészt sok filmet leszedtem, ami leírás alapján tetszik, de nem néztem meg rögtön, később már nem tudtam az angol cím alapján, mi az. most megnyitom a plexet a tv-n, magyar leírás van mindenhez, szereplőkkel, imdb pontokkal, plusz a trakt.tv accountommal összekötve mindent tudok, mit mikor néztem. a tv-n simán megy a full hd felbontás, egyedül a 4k tartalmakat nézem inkább pendrive-ra másolva, közvetlen tv-be dugva. meg is osztottam a tartalmakat több barátommal, állatira örültek. (a digit fel kell hívni, hogy ne nat-oljanak, meg be kell egyszer állítani a router port forwardot, gyerekjáték, és onnantól, amikor megy a géped, a világ végéről is tudod a filmjeid, zenéid, képeid nézni) a gyerekek miatt megcsinálhatod, hogy külön account-ot kapnak, meghívod őket, és csak a beállított könyvtárakat látják. android alkalmazásra van megoldás, nem fontos megvenni, ha kell, írj privit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák