Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    Hát igen, azért nem mindegy, hogy a Mi9 még mindig 200e forint alatt van és a Huawei már 300e forintéert adja az új csúcs telót. Szerintem semmi olyan plusz nincs se az S10 szériában, se a P30 szériában, ami indokolná az alsó hangon is 100e forint árkülönbséget. Az IPhone árakat meg nem is mondom.
    Huawei csúcs telóm volt egészen 1 hónappal ezelőttig, aztán hosszas nyomkodás és mérlegelés után beruháztam egy Mi Mix 3-ra 150e forintért. Már 1 hónapja használom és nem érzem, hogy a 100e forinttal olcsóbb vétellel fájó kompromisszumokat kellett kötnöm. Nem volt semmi különösebb bajom az EMUI-val, de nincs semmi különösebb bajom a MIUI-val sem. Szóval azért nem mindegy, hogy 150e vagy 300e kemény valutáról beszélünk...
    Asszony nézegette az új telókat, mert le akarja cserélni a 2 éves Honor 8-at. Megyomkodta az S10e-t, a Mate20pro-t, majd megnézte a Mi9-et és látatlanba rávágta, hogy na ezt meg akarom nézni mert jobban tetszik. Ő is kb. azt mondja, hogy miért adjunk ki nem power user-ként 300e forintot telefonra, amikor kb. megkaphatjuk ezt a teljesítményt fel áron. Ezzel nehéz vitatkozni. Én eddig kellemesen csalódtam a Xiaomi-ban a Mi Mix 3-al.
    Nem, nem kapok pénzt a Xiaomitól a reklámért :) Ez a személyes tapasztalatom és véleményem...

Új hozzászólás Aktív témák