Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #94844416

    törölt tag

    Egyáltalán nem értek egyet, hogy bármi baj lenne az összeszerelési minőséggel. Adott egy Sony Xperia Z3 Compact. 4 éves, de idén lesz 5. Semmi baja nincsen, de még egy karc sincs rajta. (Tok és fólia.)

    Melegszik rendesen, de nem zavaró. Vízbe soha nem vinném. Az akkumulátora 4 évesen 2 napot kibír töltés nélkül, tehát én imádom. Annyira bevált, hogy a következő is Sony lesz. :D

  • #94844416

    törölt tag

    válasz blagolf #52 üzenetére

    Ebben maximálisan egyetértek. Az első Samsungom egy Galaxy J1 volt. Tudom, hogy nem valami erőmű, de azért azt elvártam volna, hogy ne gondolkozzon el a tárcsázó betöltésén...Az akkumulátora 3 órát nem bírt ki, lassú volt nagyon, folyamatosan lefagyott...Na ez el lett adva.

    A második Samsungom egy A5 2017 volt. Na ettől már sokat vártam, mert ez a megjelenésekor erős középkategóriás telefon volt. Hát, itt mondtam azt, hogy többet az életbe nem kell Samsung telefon. Drága, nem tartós, nem megbízható...Rengeteg hibája volt, nem akarom mind felsorolni, túl hosszú lenne.

    A családban van egy A5 2016 7 hónaposan összeomlott rajta a rendszer és be sem kapcsolt.

    Tehát lehet itt a Sonyt ócsárolni, hogy drága, de inkább legyen drága, minthogy megbízhatatlan Samsung telefonja legyen valakinek.

  • #94844416

    törölt tag

    válasz thebear007 #54 üzenetére

    Hát nem hinném. Nekem van összehasonlítási alapom a kínai Huawei és a japán Sony között.
    Sony: Xperia Z3 Compact.
    Huawei: Y6 2018.

    Szerintem a Y6:

    Egy borzasztó telefon. Az előző telefonom (Sony Xperia Z3 Compact) egy 2014-ben megjelent telefon, de sokkal gyorsabb a 2018-as Huawei Y6 telefontól. Iszonyatosan lassú a telefon. Minden alkalmazástól lefagy akár hívás közben is. Havonta rakom újra rajta a rendszert, 1 hétig gyors, utána ez a helyzet. A kamerája valami szörnyű! Olyan rossz képeket készít, hogy egy Nokia Lumia 530 a maga fixfókuszos 5 megapixeles kamerájával sokkal szebb képeket készít. E telefon egy Viber súlyú appot nem tud akadás mentesen elfuttatni. A kijelzője olyan amilyen.... Szilikontokban fél méterről kiesett a zsebemből szőnyegre, erre az üvegfólia nem tört be, a kijelző pedig össze vissza repedt. Azt hittem, egyedi eset, és kifogtam egy gyári hibás telefont, de nem. Az ismerősöm ugyan erre panaszkodik, mint én. Senki ne vegyen ilyen telefont. Látszik rajta, hogy kínai. "Óccó, de olyan isz".

    Érdekes, a 4 éves Z3 Compact még egyszer sem fagyott le, ötször gyorsabb a Huaweitől. Gyönyörű képeket készít a 20,7 megapixeles fényképezője. 2 (!) naponta kell tölteni 4 évesen. A Huawei még 1 éves sincs, de azt "csak" naponta kétszer, háromszor...És persze a Y6 2 alkalmazást nem tud elfuttatni a háttérben. (Galéria, Chrome) ha csak ez a kettő van a memóriába, és a Chrome-ból kilépek egy pillanatra a galériába, majd 10 másodperc múlva visszamennék a Chrome-ba teljesen újratölti. Tehát hulladék a Y6.

    Pedig a Huawei nem is az alja a kínai telefonok között.

    Akkor inkább megfizetem a Sony minőséget, minthogy szenvedjek egy kínai telefonnal.

    Nem baj, megtanultam, hogy többet soha az életbe se Huaweit, se semmilyen kínai telefont...

Új hozzászólás Aktív témák