Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz kbyte1024 #1 üzenetére

    Ebben egyetértünk. :D Ugyan én nem szeretem a WP-t, de ilyenekkel inkább ne rontsák a levegőt hanem akkor igenis csak a WP-re kell koncentrálni és abból kell kihozni a legtöbbet. Nekem ugyan biztos nem kell többet WP, de másnak még beválhat akinek nincs pénze középkategóriás droidra sem, tehát ott van keresnivalója.

    (mielőtt virtuálisan megköveznek a wp fanok meg is indoklom hogy miért nem szeretem a wp-t: 10napig volt nálam egy Lumia920 és egyszerűen ez a rendszer nem a barátom, droid helyett bármikor inkább iOS. Nem írok róla rosszat, mert valakinek biztos bejön ez is, de annyit azért leírok, hogy a WP sem olyan folyamatos mint azt terjesztik róla és mellette rohadtul körülményes, igen, az a legjobb szó rá hogy körülményes és egy One S-t sem cserélnék el rá hogy az adott évből mondjak példát //és a sokat szidott UP-s OneM7-em is lefőzte fotózásban//)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák