Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz DeFranco #4 üzenetére

    Nem kezdem, már tavaly is húztam a pittyemet a felbontásra. :P

    (#6) SkyLaci: Ez egy jó telefon lehetne egy normális kijelzővel, de csakazértse.

    [ Szerkesztve ]

  • vadkörte

    addikt

    válasz DeFranco #4 üzenetére

    Ez a szánalmasozás mostanában nagy divat lett. :F Csak nem értem miért...

    De, hogy a telefonról is mondjak valamit.
    Elsőgenerációs Ace-em van. Abban ugyebár 3,5"-es 320x480 pixeles a kijelző. Ezzel, bár nem érzem magam az élet császárának.
    Az életkoromból kifolyólag - elmúltam 32 - viszonylag keveset játszok a telefonnal - játék sincs rajt - ellenben a klasszikus értelemben vett telefon és szervező funkciókat elég intenzívem használom. A kijelző méretétől függetlenül eddig elég jól elboldogultam vele.
    A viszonylag kis kijelző + nagy(obb) felbontás párosítás nem biztos, hogy olyan jó dolog, elég szar a kis pics...nyi pixeleket böködni. 3,7-3,9"-ig nem érzem nagy hátránynak a nagyfelbontású kijelzők hiányát.

    Ami kétségkívül előrelépés az Ace-hez képest, az az erősebb - és újabb architektúrájú - CPU, bár a GPU elég régi, emellett végre normális méretű a háttértár is. Az Ace mSD nélkül háát, eléggé használhatatlan.
    Személy szerint én azonban nem venném meg az Ace Plus-t. Hogy miért? Amennyi a feltételezhető indulóára lesz, annyiért Galaxy W és talán még (kártyás) S Plus is kapható. Azok pedig mindenben jobbak.
    Első Androidnak, ha a vásárlóban elég magas fokú a márkabuziság, még talán-talán, de ezzel a konfigurációval vannak jobb ajánlatok is - mint pl. az Ace Plus tesztjében is szereplő Huawei Ascend G300.

    A fentiek a saját véleményemet tükrözik, nem kell vele egyetérteni.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák