Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz D1Rect #12 üzenetére

    "3.65-ről beszélünk."
    3,7-3,9" méretig, nem a kettő közötti 0,2" méretről beszélek, ebbe pedig beletartozik a 3,65" is... :)

    Munkahelyemen egyik kolléga Galaxy S-t használ, egy másik ZTE Blade-et. Az S más világ, A 4"-es AMOLED már bántóan szép képet ad, a Blade-es kolléga meg átkozza a napot amikor megvette.
    Nézegettem, nyomogattam és gyedül a panel felbontását tekintve találtam jobbnak.
    Nem védem a mundért, az Ace nekem csupán egy használati tárgy. Ettől függetlenül mondom azt, hogy kis/közepes mérethez 4"-ig nem létszükséglet a nagy felbontás.
    Azzal azoban egyetértek, hogy nem kellene erőltetni, ahogyan az Ace méretű készülékekbe se kellene beleszuszakolni a 3,5"-nél kissebb paneleket.

    Párom Minit használ. Neki tetszik, a kijelzőjével sincs baja, viszont nekem az mártényleg kicsi lenne...

    hunfatal #20:
    Viszonylag. A formaterve érdekes(en unalmas) az előd mintha harmonikusabb lenne.
    A két mag OK, de ha azAce Plus 1GHz, az Ace2 miért "csak" 800MHz? Na mindegy.
    Az ára viszont annak se kóser, de ha a kettő közül kellene választani egyértelmű, hogy a 2-t választanám. Minden egyéb esetben inkább egy XPeria ArcS, bár kezdem megkedvelni a TW-t :P

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák