Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz Austin F. #2037 üzenetére

    Nekem ilyesmi van, rádióvezérelt, napelemes.

    Imádom (ez és a pebble a kedvencem) (ugynaígy japánon hagytam a nap kijelzést... :B )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • B.F.G.

    senior tag

    válasz Austin F. #2037 üzenetére

    Vegyél egyet ne tökölj, ez az az óra amit keresel! (Obi-Wan Kenobi)

    :DDD
    Most szombaton lesz 2 hete, hogy megvan a Pebble Steel-em és nagyon meg vagyok vele elégedve, sokkal szebb élőben mint a képeken és viselni is nagyon kényelmes a fekete bőrszíjjal amit gyárilag adnak hozzá, már mielőtt huzamosabb ideig viseltem volna megrendeltem az ezüst fém szíjat hozzá! :K :U
    (de ez az ezüst mániám miatt van, mert nagyon tetszik) Sony Z3C-vel használom, szerencsére jól kijönnek.

    Egy Casio-ról nem fogod tudni vezérelni a fényképezőgépét a mobilodnak, nem fog segíteni megtalálni, ha éppen nem tudod, hogy hova tetted a telód és még millió 1 applikáció indokolja, hogy inkább egy ilyet mint egy hagyományos órát, van egy csomó hagyományos óra ami még jóval drágább, de azok nem tudnak ennyit.
    Nem kell azzal bajlódnod, hogy elővedd a mobilodat hanem egyszerűen kényelmesen és lazán rápillantasz a csuklódra és küldesz egy automatikus előre beállított üzenetet, hogy "Később visszahívom!" vagy "Csókollak drágám" csak össze ne keverd a kettő. :D

    Az oldalt nyomógombos megoldás is nagyon tetszik, a 4 gombbal megoldották és kiváltották a tapizást ami miatt az óra kijelzője mindig kristálytiszta marad, jól ki van találva. Nem fogod megbánni! :C
    Egyszerű és nagyszerű, nekem pont ez tetszik benne a legjobban!
    Mégis az appok telepítésével mind az órára mint a telefonra rengeteg időt el lehet és kell is tölteni, hogy megtaláld a neked legjobban megfelelőeket, de ha megvannak akkor rájössz, hogy megérte a fáradtságot. :C Ha valamilyen funkcióra menet közben lenne szükséged akkor is ott figyelnek a telefonodon a kedvenc appjaid és bármikor feltöltheted a telefonodra még offline is. ;)

Új hozzászólás Aktív témák